Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta gamepad na gameport

atomus2003 23 Mar 2006 20:17 1323 3
  • #1 23 Mar 2006 20:17
    atomus2003
    Poziom 17  

Witam
    Mam prośbę
    Dostałem od znajomego gamepada firmy Manta, i mam problemy z identyfikacją modelu (brakuje karteczki, na której był napisany).
    Potrzebne są prawdopodobnie sterowniki do niego, bo najdziwniejsze jest to, że pad jest na standardowym złączu gameport, a ma w sumie 10 przycisków + kierunkowy, jest w takiej samej obudowie co pady do PS1 tylko biało-czerwonej, wewnątrz ma zalewany układ scalony, na obudowie od strony przycisków jest napis "POLSKA GOOLA".
    Proszę o pomoc w identyfikacji tego gamepada lub podanie strony gdzie można ściągnąć do niego sterowniki.
    P.S. Załączam 2 zdjęcia tego gamepada
    Proszę o pomoc
    Pozdrawiam

• #2 23 Mar 2006 20:36
    dabu
    Poziom 31  

to jest najzwyklejszy pad powinny być sterowniki pod niego w windowsie bo pad był dołączany do gry "Polska goola" i tam też nie było przy nim sterowników a na stronie producenta też nie ma sterowników. więc albo jest uszodzony albo trzeba troche wysiłku poprubować z różnymi sterownikami i uda się go uruchomić

• #3 23 Mar 2006 20:39
    K!lleR
    Poziom 39  

To jest jakiś zwykły pad podobny jaki się stosuje do konsoli PlayStation. Na standardowych sterownikach nie daje rady ??

• #4 23 Mar 2006 20:54
    atomus2003
    Poziom 17  

Przetestowałem już wszystkie możliwości i nic.
    A co do standartowych padów na PC, to robiłem już rozmaite pady do PC i ten ma całkiem inne połączenia, ale mogę się mylić.
    A może wiecie jaki to typ "kontrolera gier" w win98, bo niestety tylko takiego systemu używam? Próbowałem też u kumpla na win XP wszystkie możliwości i nic.
    Czyli jeżeli to jest faktycznie standardowy pad to może być uwalony?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME