Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowana hasłem karta pamięci.

23 Mar 2006 22:31 6280 10
  • Poziom 17  
    Zablokowałem sobie kartę pamięci hasłem i nie pamiętam go. Czytnik nie czyta karty.Jak moge odblokować kartę bez jej formatowania. W telefonie działa normalnie tzn. nie mogę nic wysłac przez irde co znajduje się na karcie, ale odczytać i zapisać mogę. Jak usunać hasło?
  • Poziom 17  
    Niestety powyższy opis dotyczy telefonow z symbianem. Aplikacja za pomoca ktorej mozna usunac to haslo jest w formacie sis. Ja mam telefon N6230. ktroy tego nie obsluguje. Nie mam dostepu do telefonu z symbianem w tej chwili. Jest jakis inny sposob aby pozbyc sie tego hasla? Mam czytnik kart wiec moze na Pc jest jakis sposob.
    Pomozcie.
  • Poziom 29  
    czytnik kart nic ci tutaj nie pomoze. albo mmc clip lub jaf zdejma haslo bez wiekszych problemow z takiej karty.
  • Poziom 17  
    telekomuna napisał:
    czytnik kart nic ci tutaj nie pomoze. albo mmc clip lub jaf zdejma haslo bez wiekszych problemow z takiej karty.

Niestety nie wiem gdzie mogliby mi to zrobic. W zwyklym serwisie dadza rade?
  • Poziom 17  
    tak, powinni to zrobić w zwykłym serwisie
  • Poziom 17  
    Stała się dziwna rzecz: Kiedy wpisywałem różne hasła (mając nadzieje że w końcu może przypomne sobie) w opcji zmień hasło chyba udało mi się je zmienić tyle że kiedy wpisuję nowe czy jakiekolwiek to znowu jest złe. Teraz nie mogę wogóle wejśc na kartę i jej przeglądac. Na ikonce pojawioła się kłódeczka.Teraz nawet kiedy wchodzę w opcję formatu karty to woła o hasło. A karta wydaje się pusta, ponieważ pokazuje 0,0kB.
  • Poziom 17  
    no to zablokowales ja calkiem, tylko mmc clip, jak chcesz to mam takie cos mooge ci zrobic.
  • Poziom 17  
    bisiu napisał:
    no to zablokowales ja calkiem, tylko mmc clip, jak chcesz to mam takie cos mooge ci zrobic.

A czy po odblokowaniu clipem dane na karcie zachowaja sie?
    Bo w tej chwili to nawet nie wiem czy tam cos jest
  • Poziom 29  
    nie. karta zostaje odblokowana ale wszyskie dane sa przy okazji usuwane wiec albo pusta karta albo zablokowana z danymi.
  • Poziom 17  
    Karte odblokowali mi klipem w punkcie gsm. Dane stracilem ale czesc udalo mi se odzyskac jakims programem.
    Dzieki wszystkim za wypowiedzi.
    Pozdrawiam