Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przejściówka Euro Scart-->S-Video

24 Mar 2006 00:27 4925 5
  • Poziom 12  
    Mam problem, czy może mi ktoś powiedzieć jak i czy można zrobić przewód do przechwytewania sygnału z urządzeń analorowych...
    Wiem jak przenieść dźwięk, ale nie wiem jak przenieść obraz. Chcę zrobić coś takiego

Wejście sygnału wideo
    Tu odtwarzam np. VHS
    Euro Scart (21 pin)
    |
    |
    |
    |
    \/
    Wyjście sygnału wideo
    Tu łapię sygnał np. TV-Cart w PC
    S-Video (5 pin)

Czy można taka przejściówkę wykonać?? proszę o instruksje... Pilnie potrzebuję. Z góry bardzo dziękuję.
  • Poziom 19  
    a nie lepiej było by kupić przejściówkę z euro na chinch i svideo z przełącznikiem in/out? koszt około 20zł
  • Poziom 12  
    Mam taką przejściówkę, ale ona mi nie dziła!! tzn. jak puszczę taśmę VHS to na karcie TV nie łapie mi video, jak podłączę do S-VIDEO...MOże jest źle zrobiona?? Ma ktoś schemat, jak powinny połączenia w takim czymś wyglądać?? Pinlie potrzebuję!!
  • Poziom 19  
    ja również mam taką przejściówkę i zgrywałem przez nią z VHS jak i TV, tyle że nie przez kartę tv a vivo
  • Poziom 16  
    na tych przejsciowkach jest svideo tylko in (bo z euro jest wyjscie calkowitego sygnalu czyli w svideo zwarta luminancja i chrominancja do jednego.... czyli jest tak
    L Audio chinch
    R Audio chinch
    Composite Chinch
    Svideo
    i to wszystko do euro albo

z euro do
    L Audio chinch
    R Audio chinch
    Composite Chinch
  • Poziom 39  
    Magnetowidy VHS nie posiadają wyjścia sygnału S-VIDEO w żadnej postaci, przejściówki na S-VIDEO więc nie zadziałają. S-VIDEO jest zarezerwowane dla magnetowidów Super-VHS, wątpię abyś takim dysponował. Pozostaje więc podłączenie sygnałem COMPOSITE używając złącza typu cinch.