Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RENAULT MEGANE 1.4 1996r.- nie odpala

24 Mar 2006 16:15 3873 5
  • Poziom 1  
    Witam
    W moim autku jest silnik E7J.Auto posiada instalacje gazową. Nie odpala bo pompa nie podaje paliwa.Problem jednak nie tkwi w pompie lecz chyba w elektryce bo na czterech z pięciu przewodów dochodzących do pompy po przekręceniu kluczyka pojawia sie "masa" (na przewodach do pompy też). Podłączyłem pompę bezpośrednio do akumulatora-teraz co prawda paliwo popłyneło w przewodach, ale nie do cylyndrów. Sprawdziłem bezpieczniki (w skrzynce w komorze silnikowej też), iskra jest, wyłącznik zderzeniowy dobry. Oprócz tego wszystko w aucie chodzi jak należy. Proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    mam takiego renaulta
    Mialem kiedyś podobny problem, rozebraliśmy u mechanika wszystko. Sprawdz palec w kopułce zapłonowej mógł się wytrzeć i nie daje dobrze iskry.
    Ja tak miałem niby na świecach pokazywała sie. ALE nie odpalał bo nie bylo odpowiedniego przekazania iskry. Sprawdz to.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 21  
    Pewnie masz urawny jakiś kabel w instalacji.
  • Poziom 20  
    Zewrzyj przewody zasilania pompy w przekaźniku, ten sam przekaźnik zasila wtryskiwacz i grzanie sondy. Zakładam, że napięcie z akumulatora na przekaźnik jest?
    A może centralka gazu odcina pompę i wtrysk?
  • Poziom 15  
    a moze to wina immo - czeszto sie uszkadza w reno
  • Poziom 11  
    Sprawdź przekaźnik pompy i styki !
    Centralka gazu nie odcina pompy!
    jeszcze filtr paliwa - jeśli pompa działa - przy gazie dbaj o filtr = o pompe paliwa