Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

flatron 775ft po wymianie trafa

jacek07 24 Mar 2006 17:41 729 7
  • #1 24 Mar 2006 17:41
    jacek07
    Poziom 15  

Witam
    Monitor LG flatron 775FT. Poczatkowo przed wymianą trafopowielacza strzelał co jakiś czas , pewnego dnia strzelanie nasiiliło się i zgasł.
    Wymieniłem trafopowielacz kupiony www.trafopowielacze.pl za 60 zeta symbol trafa 6174Z-1044A . Monitor działa od 4 dni ale w tym czasie zdarzyło się ze strzelił dwa razy.Czy może to być wina tego nowego trafa , podejrzewam ze nie jest to orginalne trafo.

• #2 24 Mar 2006 20:38
    amiernik
    Poziom 11  

Niestety kupione przez ciebie "chińskie" trafo w tym sklepie to raczej murowane problemy. Ja kupilem u nich dwa takie i z obiema po kilku tygodniach były problemy. Osobiscie polecam takie trafka sprzedawane przez www.fbt.pl . Mam takie w moim monitorze już ok. roku i jak narazie O.K. , cena jest podobna do tej jaką ty zapłaciłeś. Oczywiscie nie twierdzę ,że to Twoje jest złe.

• #3 24 Mar 2006 22:44
    ada
    Poziom 17  

a wysokie ustawiłeś? powinno być około 25,6kV

• #4 26 Mar 2006 09:03
    jacek07
    Poziom 15  

ada napisał:
    a wysokie ustawiłeś? powinno być około 25,6kV

nie ustawiałem bo po wymianie trafa i spawdzeniu jest 25,56kV

• #5 29 Mar 2006 00:08
    wlserwis
    Poziom 13  

amiernik napisał:
    Niestety kupione przez ciebie "chińskie" trafo w tym sklepie to raczej murowane problemy. Ja kupilem u nich dwa takie i z obiema po kilku tygodniach były problemy. Osobiscie polecam takie trafka sprzedawane przez www.fbt.pl . Mam takie w moim monitorze już ok. roku i jak narazie O.K. , cena jest podobna do tej jaką ty zapłaciłeś. Oczywiscie nie twierdzę ,że to Twoje jest złe.

Tak, tak, tylko że obie te firmy sprzedają dokładnie to samo - śliczną chińszczyznę :)))

Nawiasem, jak nigdy takich problemów z ich trafami nie miałem...

• #6 30 Mar 2006 08:19
    jacek07
    Poziom 15  

Witam
    Na razie jest ok . Od czasu pierwszego mojego postu strzelił jeszcze dwa razy i jak narazie od dwóch dni cisza. Jak wytrzyma pół roku to można sobie pozwolic na wymiane kolejnego trafa za 60 zeta.
    Pozdrawiam

• #7 30 Mar 2006 08:30
    dariuszm2
    Poziom 34  

Cześć.
    To lepiej może, jak ma go ubić - niech ubije go zanim minie pół roku (trafopowielacze dają pół roku gwarancji - i nie miałem problemów z wymianą).
    Pozdrawiam.

• #8 30 Mar 2006 09:03
    jacek07
    Poziom 15  

dariuszm2 napisał:
    Cześć.
    To lepiej może, jak ma go ubić - niech ubije go zanim minie pół roku (trafopowielacze dają pół roku gwarancji - i nie miałem problemów z wymianą).
    Pozdrawiam.

Witam
    Z gwarancja to róznie bywa , jedni uwzglednia a inni powiedza ze żle zamontowane , winna innych podzespołów , itp .
    Miałem juz taki przypadek z trafem do tv , kupiłem w sklepie na gieldzie volumen odpowiednik HR , wstawiłem tv pograł 2 dni i padł , po wymianie na orginał tv gra do dziś.Jak chciałem wymienic ten uszkodzony to gośc w sklepie powiedział ze potrzebna jest odpowiednia ekspertyza z servisu firmowego z którego jest tv a reklamacji z byle warsztatów nie przyjmuja .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME