Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

poduszki powietrzne w opel corsa C

24 Mar 2006 19:01 5139 6
  • Poziom 31  
    Rok produkcji auta 2002 ktos usunąl sterownik od poduszek i teraz caly czas kontrolka swieci poszukuje kogos kto moze mi podac opis gniazda polaczeniowego sterownika
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    vymiathatch napisał:
    Rok produkcji auta 2002 ktos usunąl sterownik od poduszek i teraz caly czas kontrolka swieci poszukuje kogos kto moze mi podac opis gniazda polaczeniowego sterownika

Taki objaw jest prawidłowy. Do czego potrzebny Ci opis złącza jeśli nie masz sterownika? Mam schemat poduszki do Twojego auta, ale nie wiem czy to dobry pomysł aby tam ingerować?

I jeszcze info dla goldwinger
    Sterownik znajduje się pod konsolą środkową na podłodze w tunelu.
  • Poziom 31  
    chodzi mi o to czy autko ma linie can czytajaca z poduszek. kontrolke trzeba zlikwidowac a jakis geniusz skleil obudowe od kolumny kierownicej i nie mozna wyciagnac zarowki z licznika. nowe poduszki nie beda montowane i jest to robione na zyczenie klienta tego auta wiec nie ma problemu ze ktos nie bedzie wiedzial ze jezdzi bez poduszek
  • Pomocny post
    Spec od samochodów
    obetnij przewód pomarańczowy na 6 pinie - idzie na kontrolke
    albo włóż plastikową spinkę w szczeline we wtyku i rozewrzyj zworkę która zwiera 6 i 7 pin
    jarek
  • Poziom 31  
    6 i 7 pin po przekreceniu stacyji pojawia sie tam masa jutro bede kombinowal poinformuje o wynikach
  • Poziom 15  
    wypadaloby poinformaowac kolejnego nabywce o braku sensora - ja proponowalbym jedna zalozyc sensor i zrobic to jak sie nalezy
  • Poziom 31  
    to jest wlasnie kolejny nabywca i zdaje sobie z tego w pelni sprawe co mu grozi. Dziekuje za rade kontrolka przestala swieciec. Teraz mam jeszcze maly problem z kontrolka pompy paliwowej ale z tym juz sobie poradze. pozdrawiam