Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny w Astrze F 96r.

25 Mar 2006 14:52 1647 12
 • Poziom 10  
  Dostałem za darmo sterownik z pilotem firmy "magic touch", tyle, że jest on przeznaczony do Audi. Wygląda to jak TU na zdjęciu, tyle, że kable inne, od kostki wychodzą tylko 4 kable i tyle. Mam też 4 siłowniki. Znalazłem TUTAJ jak podłączyć sterownik do Astry, tyle, że nie wiem gdzie podłączyć siłowniki. W ogóle to nie wiem jak ja tam upchne te siłowniki, ale to już inna sprawa :)
  Tak więc moje pytanie, gdzie podłączyć siłowniki ?
 • Relpol przekaźniki
 • Pomocny post
  Poziom 15  
  Według mnie co do pilotów i centralki do nich -to wydaje mi się że będą z niej wychodzić tylko przewody zasilające i kable służące do sterowania przekaźnikami(sterownikiem) siłowników.
  Więc do szczęścia potrzebujesz jeszcze najzwyklejszy sterownik siłowników który będzie miał wyjście do podpięcia owego sterownika od tych pilotów.
  Zacznij od montażu siłowników w poszczególnych drzwiach (stosunkowo prosty montaż, gorzej z przeciągnięciem kabli między słupkami a drzwiami), podepnij je do sterownika c.zamka a potem pod sterownik radiowy... i po robocie :D
 • Relpol przekaźniki
 • Poziom 10  
  ALe gdzie ten sterownik centralnego zamka ? Bo się już pogubiłem.
 • Poziom 15  
  Masz na myśli sterownik do siłowników?
  Jeżeli tak to musisz go sobie kupić, np. tu go kupisz www.amt-alarmy.pl
  Poszukaj sobie tam np.TOP32
  Jeśli natomiast twoje piloty ze sterownikiem nie zdadzą tu egzaminu (np.nie będą miały wyjścia do sterowania przekażników od siłowników) to zaopatrz się w ZAMSTERA
  Powodzonko.
 • Poziom 10  
  Już nic nie rozumiem. Mam 4 siłowniki, w tym jeden master i sterownik taki jak pod poniższym linkiem
  http://www.waeco.com/pages/products/auto/02_d.htm

  Czy potrzebuje jeszcze czegoś?
  PS. Wszystkie drzwi muszę otwierać osobno, nie mam tak, że wystarczy otworzyć przednie kierowcy i otworzą się wszystkie.
 • Poziom 15  
  A czy masz jakąś instrukcje odnośnie tych 4-kabli które wychodzą z owej centralki? jeżeli tak to zamieść ją na forum to powiem ci co to za sterownik. Ale nie wydaje mi się żeby można było by nią sterować bezpośrednio sterownikami, ponieważ jest troche zamało przewodów wychodzących z niej i dlatego być może będziesz potrzebował do pełni szczęścia wspomniany sterownik siłowników -top32...
 • Poziom 10  
  Instrukcja jest po niemiecku. Szprajchen może po niemiecku ? Bo ja nie :)
 • Poziom 15  
  Ja tak :D
  Dawaj ją na tapete -trzeba przecież rozwiązać temat, co nie?
 • Pomocny post
  Poziom 27  
  Z opisu tego sterownika wynika iż służy on tylko do sterowania modułem centralnego zamka natomiast nie można podpiąć do niego bezpośrednio siłowników. Czyli robisz tak: montujesz siłowniki w drzwiach, rosprowadzasz kable, kupukesz uniwersalny sterownik centralnego zamka np. top 33(on będzie sterował siłownikami). Do niego z kolei podłączasz moduł radiowy który dostałeś.
 • Poziom 10  
  A gdzie w Krakowie mogę kupić ten sterownik TOP32 ?
 • Poziom 15  
  Z tego co tam pisze to będzie to tylko sam sterownik radiowy który podłanczasz bądź pod oryginalny-fabryczny sterownik zamka, bądź pod uniwersalny np. top 32 , który niestety będziesz musiał kupić i podłączyć go najpierw z siłownikami a potem z tym twoim sterownikiem radiowym.