Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kolumny seweryna

seba007 28 Oct 2006 15:11 25492 41
    maciej3377
    Level 2  
    Te kolumny to po prostu szok.Jestem pełen podziwu dla CIEBIE.Ciekawe jak by grały pod jakimś naprawde dobrym sprzęcie.Jeszcze raz wielki szacunek za tą konstrukcję.
    ...:::Artur:::...
    Level 11  
    Po prostu świetna konnstrukcja, marzy mi sie też taki bass-reflex z drewna do przyszłych kolumienek(wygląda wyśmienicie), ale z braku tokarki, chyba pozostane przy plastikowym :D
    Szwed32
    Level 11  
    Naprawde Superrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!Gratuluje pięknego wykonania:)!!!!!!!!!!!
    kumaneq
    Level 11  
    Piękne wykonanie.

Ja natomiast mam pytako czy przy BR 5,5cm nie słychać świstów powietrza, bo wychodzą poniżej 50Hz już koło 4-4,3m/s.

Nie lepiej było zastosować większy BR? Pytam bo robię identyczną konstrukcję.
    kivlov
    Level 26  
    no przepiękne! w życiu nie widziałem ładniejszych! naprawdę coś pięknego! kurcze zazdroszczę ci daru do tworzenia takich arcydzieł:) nie wiem czy mógłby ktoś ocenić to w skali od 1 do 6 niżej niż 6!
    kotu123456789
    Level 12  
    zgadzam sie z przedmówcą daje 10/10 gratulacje
    kivlov
    Level 26  
    no musiałem sobie jesczze raz popatrzyć na te dzieło naprawdę tak mi się podoba jak mało co! chyba kurde pójde to stolarza i zapytam ile będzie wynosiła konstrukcja takich bajecznych podłogówek
    genMark
    Level 11  
    SUPER. Ciekawy projekt. Musisz mieć dużo czasu i wyrozumiałą żonkę. U mnie chyba by to nie przeszło POZDRO!!!!!:D
    rafaljakichmalo
    Level 13  
    Ja na Twoim miejscu wydrukowałbym sobie wszystkie powyższe posty i zawiesił na suficie nad łóżkiem:)
    Widać, że gdy ktoś ma pomysł, warsztat i trochę oleju pod kopułką budowa kolumny nie owocuje kolejnym kanciakiem... lub subłuferem ze starej wersalki:)
    michalfila
    Level 10  
    Świetne przypominają trochę HI-END'oew konstrukcje B&W
    Profesjonalna robota Gratuluje
    jarek92
    Level 19  
    Mojim zdaniem to mógł byś założyć firmę taką jak np tonsil wszystko super fajny pomysł z zaciskaczami i rurą. wszystko na tokarce nic z plastiku tylko z drewna. ja tesz 6/6.