Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Zmywarka Mastercook ZBI 2125- problem z dop造wem wody

nieszka.k 26 Mar 2006 13:28 5279 7
  • #1 26 Mar 2006 13:28
    nieszka.k
    Poziom 2  

Mam pytanie dotycz帷e zmywarki Mastrcook ZBI 2125. Problem jest z dop造wem wody. Zmywarka zabezpieczona jest w篹em Aqua Stop. Pompa dzia豉. Je瞠li wina le篡 po stronie w篹a to czy mo積a go bez problemu wymieni? Nie wiem czy jest on wkr璚any czy montowany na sta喚. Z g鏎y dzi瘯uj獩/url]

1 7
  • #2 26 Mar 2006 14:07
    eeban
    Specjalista AGD

Napewno go idzie wymieni ,jest motowany.

0
  • #3 26 Mar 2006 14:12
    zayzayer
    Specjalista AGD

nieszka.k napisa:
    Je瞠li wina le篡 po stronie w篹a to czy mo積a go bez problemu wymieni?

A czym zawini ten biedny w捫, 瞠 chcesz go bez problemu wymienia?

0
  • #4 26 Mar 2006 14:38
    eeban
    Specjalista AGD

nieszka.k napisa:
    Mam pytanie dotycz帷e zmywarki Mastrcook ZBI 2125. Problem jest z dop造wem wody. Zmywarka zabezpieczona jest w篹em Aqua Stop. Pompa dzia豉. Je瞠li wina le篡 po stronie w篹a to czy mo積a go bez problemu wymieni? Nie wiem czy jest on wkr璚any czy montowany na sta喚. Z g鏎y dzi瘯uj獩/url]

Je瞠li oczekujesz pomocy, to napisz co si dzieje?
    :!:

1
  • #5 26 Mar 2006 14:39
    nieszka.k
    Poziom 2  

pompa pompuje a woda nie leci mam podejrzenia 瞠 to elektrozaw鏎 tylko nie iem jak go wymieni

0
  • #6 26 Mar 2006 14:46
    eeban
    Specjalista AGD

sprawd
    1.kran dop造w
    2.cewk elektrozaworu
    3.sitka
    4.mo瞠 jest zalana>>>zadzia豉 czujnik aqua stopu

1
  • #7 26 Mar 2006 14:54
    nieszka.k
    Poziom 2  

po uruchomieniu oboj皻nie kt鏎ego programu zmywarka uruchamia si normalnie tylko nie ma w niej wody, dop造wa do zaworka i dalej nie leci czy ten elektrozaw鏎 mo瞠 by za to odpowidzialny i ile to mo瞠 kosztowa?

Dodano po 2 [minuty]:

ale nie jestem pewna czy ten elektrozaw鏎 jrst rozbieralny wygl康a na jedn ca這嗆 mog wyj望 jedynie uszczelki reszt sprawdzi豉m a co do zalania to w捫 ca陰 noc by odkr璚ony od instalacji i le瘸 sobie i si suszy

0
  • #8 26 Mar 2006 21:42
    nokia 3650
    Poziom 20  

witam.Sprawdz;
    1-czy leci woda po otwarciu zaworka [nowe zaworki aluminiowe i inne lubia sie zawiesic albo urwac sa delikatne]
    2-odlacz waz doprowadzajacy wode do zmywarki i powoli otworz zaworek glowny doprowadzajacy wode[nie zalej sasiada]

0