Witam zwracam się do forumowiczów z takim zapytaniem.
Potrzeebuje wykonać układ do rejestrowania stanu różnych elementów składowych (takich jak pompki wody, silnik bębna, czy grzałki) np. w pralce. Chodzi o to by podłączyć taki układ do tej pralki, włączyć ją i zostawić na 2h. Po czym wrócić odpiąć układ podłączyć go do PC-ta i na podstawie danych wygenerować wykresy czasowe dla każdego elementu.
Układ właściwie jest gotowy. Wykonałem go w oparciu o procesor ATMEGA8. Problem pojawił się kiedy wziąłem się za czujniki prądu takie, które mógłbym założyć na przewód w wiązce elektrycznej (np. zasilający silnik od bębna). Nie mam pojęcia co zastosować. Kontaktron chyba raczej nie zareaguje na pole magnetyczne pojedynczego przewodu (zakres prądów od 0,3-11A). Eksperymantowałem z dwuczęściowym rdzeniem ferromagnetycznym z jakiegoś dławika, na którego jedną połówkę nawinąłem kilkadziesiąt zwojów. Całość złożyłem tak że badany przewód przebiegał wewnątrz rdzenia. Niestety nie wygenerowało się żadne napięcie. Nie potrafiłem w necie znaleść żadnych informacji na temat czujników halla, jedynie coś tam w sklepach motoryzacyjnych ale to już czujniki specjalizowane i bardzo drogie. Jeżeli ktoś zetknął się już wcześniej z takim problemem i znalazł rozwiązanie to będę wdzięczny za informacje.
Potrzeebuje wykonać układ do rejestrowania stanu różnych elementów składowych (takich jak pompki wody, silnik bębna, czy grzałki) np. w pralce. Chodzi o to by podłączyć taki układ do tej pralki, włączyć ją i zostawić na 2h. Po czym wrócić odpiąć układ podłączyć go do PC-ta i na podstawie danych wygenerować wykresy czasowe dla każdego elementu.
Układ właściwie jest gotowy. Wykonałem go w oparciu o procesor ATMEGA8. Problem pojawił się kiedy wziąłem się za czujniki prądu takie, które mógłbym założyć na przewód w wiązce elektrycznej (np. zasilający silnik od bębna). Nie mam pojęcia co zastosować. Kontaktron chyba raczej nie zareaguje na pole magnetyczne pojedynczego przewodu (zakres prądów od 0,3-11A). Eksperymantowałem z dwuczęściowym rdzeniem ferromagnetycznym z jakiegoś dławika, na którego jedną połówkę nawinąłem kilkadziesiąt zwojów. Całość złożyłem tak że badany przewód przebiegał wewnątrz rdzenia. Niestety nie wygenerowało się żadne napięcie. Nie potrafiłem w necie znaleść żadnych informacji na temat czujników halla, jedynie coś tam w sklepach motoryzacyjnych ale to już czujniki specjalizowane i bardzo drogie. Jeżeli ktoś zetknął się już wcześniej z takim problemem i znalazł rozwiązanie to będę wdzięczny za informacje.