Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Panasonic NV-VZ15 - zanieczyszczony obraz

27 Mar 2006 11:52 2590 6
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem z kamerka panasonic vz15. Jest to vhs-c. Zapisuje i odtwarza wizje ale bardzo zanieczyszczona i czasami zanika nawet kolor. Objaw jak przy bardzo zabrudzonym dysku wizyjnym ale niestety juz jest czysty. Koncowki wizyjne nie wygladaja na uszkodzone. Dzwiek zapis i odczyt prawidlowy. Czy wie moze ktos czego sie dalej doczepic? Prosze o porade, pozdrawiam dave.
    Ps. Dodam ,ze kamera byla sprawna, bardzo malo uzywana i lezala nie exploatowana jakies ponad 1,5 roku, a po uruchomieniu teraz objaw j/w.
  • Poziom 19  
    Zobacz do bębna wizyjnego, może jedna z głowic jest pęknięta, a jak są całe to uruchom z kasetą i zobacz jaki jest tor przesuwu taśmy. Jak tam nie dopatrzysz się usterki to zostaje tylko elektronika i na początek wymiana elektrolitów, może się powylewały albo wyschły, ich uszkodzenie też daje taki objaw.
    Powodzenia.
  • Poziom 27  
    Masz do wymiany obwód scalony JCY 0140.Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    tor przesuwu tasmy jest ok glowiczka tez cala wszystki koncowki wizyjne sprawne.. jaki jest koszt JCY 0140 i gdzie to mozna dostac w dobrej cenie bo z tego co sie orientuje uklad nie nalezy do najtanszych.
  • Poziom 19  
    Witam
    Ta kamerka to kopia JVC mam ten scalaczek jak potrzebujesz kontakt na pw.
  • Poziom 1  
    Ja mam taki sam problem z taką samą kamerą jak dawidpoznan. Moja kamera też nie była używana przez rok a teraz przy odtwarzaniu jest zamazany obraz. Byłem w serwisie i i ponoć jest zużyta głowica. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić głowice do kamery NV-VZ15. Najlepiej używana.Dzięki