Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon stacjonarny z funkcja nagrywania dlugiej rozmowy

Argento 27 Mar 2006 12:18 6637 13
  • #1 27 Mar 2006 12:18
    Argento
    Poziom 10  

Witam,

mam pytanie - czy ktos z Forumowiczow kojarzy stacjonarny, biurkowy telefon, ktory umozliwia nagrywanie rozmowy trwajacej ponad 1h ?

Z gory dzieki za ew. wskazowki

Pozdrawiam

0 13
  • #2 27 Mar 2006 12:30
    adamjur1
    Poziom 39  

No to szukasz automatycznej sekretarki z dwiema kasetami, widziałem coś takiego firmy Panasonic ( ale dawno)
    Są też układy rejestracji na zewnętrznych magnetofonach, dawniej realizował to MK 121 ( chyba a może MK 125) taki niby reporterski ze sterowaniem z mikrofonu....... Zwolnić mu kasetę i po sprawie.
    Pozdr.J.
    Pogrzebałem na szafie i znalazłem oryginalnie opakowaną Automatyczną Sekretarke Philipsa TD 9358 T/05. NA opakowniu jest napisane 15 minut pamięci zapisu ( pewnie dotyczy to kasety 30 minutowej) ale w tej chwili jest tam mikrokaseta 60 min czyli n ajednej stronie 30) Nie wiem czy sa mikrokasety 120- to dałoby juz 60 min.

0
  • #3 27 Mar 2006 12:32
    p4v3u
    Poziom 27  

a moze prosciej jakies urzadzenie, ktore pozwala podpiac sie pod linie wpinajac dyktafon, md albo cos podobnego?

0
  • #4 27 Mar 2006 12:37
    Argento
    Poziom 10  

Dzieki za wskazowki, ale ma to byc aparat dla prezesa, ktory prowadzi dluuugie telekonferencje, ktore pozniej lubi sobie odsluchiwac.

Jako, ze jest to kompletny laik, a do tego maruda i ma swoje fochy, wymyslil, ze ma to byc telefon, bo tak dla niego jest najprosciej i najwygodniej.

Sprawdzalem oferte Alcatela, Panasonica, Ericssona, ale telefony tych firm maksymalnie rejestruja do 20 min., potrzebny jest model, ktory nagra przynajmniej 1-godzinna rozmowe.

0
  • #5 27 Mar 2006 12:41
    adamjur1
    Poziom 39  

A ma prezes komputer ? moze coś przez kartę dźwiękową i zapis na dysku?
    Pozdr.J.

0
  • #6 27 Mar 2006 12:51
    Argento
    Poziom 10  

Przez komputer za trudne, juz o tym myslalem.

Facet jest w stanie sprawdzic poczte i wlaczyc IE, z reszta sa duze problemy.

0
  • #7 27 Mar 2006 14:00
    jakitaki
    Poziom 15  

Argento napisał:
    Przez komputer za trudne, juz o tym myslalem.

Facet jest w stanie sprawdzic poczte i wlaczyc IE, z reszta sa duze problemy.

Dla mnie prezes to synonim:prostak,kmiot,dyletant i beztalencie - mające kontakty z tytułu przynależności lub urodzenia i aktywa zdobyte w niejasny sposób.Należy traktować jak chorego na zespół Downa.Twoja wypowiedź to potwierdza.
    Niestety nie znajdziesz telefonu o tak długim czasie zapisu,napęd w sekretarce panasonica z serii kx nie jest w stanie "pociągnąć" taśmy mc60 nie mówiąc o mc120,te mikrokasety były stosowane raczej do dyktafonów.W obecnie produkowanych telefonach czas zapisu około 20minut,może dałoby się dodać pamięci?
    cya

0
  • #9 27 Mar 2006 22:14
    W.Wojtek
    Specjalista od telefonów

To jest to.
    NIech prezio to sobie kupi....

1
  • Pomocny post
    #10 27 Mar 2006 22:39
    Stalowy Szczur
    Poziom 15  

...oczekuję profitów i gratulacji :D. I dodam, że nie mam żadnego związku z firmą, do której wysłałem linka.
    Pzdr!
    Szyba

0
  • #11 28 Mar 2006 10:08
    Argento
    Poziom 10  

Dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezeli prezes bedzie zadowolony to wysylam Ci kurierem dobra wodke ;).

0
  • Pomocny post
    #12 28 Mar 2006 19:34
    Stalowy Szczur
    Poziom 15  

:D.......życzę tego prezesowi z całego serca
    Pzdr!
    Szyba

0
  • #13 19 Kwi 2006 10:51
    Argento
    Poziom 10  

Telefon zdal egzamin, jak chcesz obiecana butelke odezwij sie do mnie na priva, ustalimy rodzaj transportu ;).

0
  • Pomocny post
    #14 16 Maj 2006 06:05
    Stalowy Szczur
    Poziom 15  

Odezwałem się na priva, ale nie ma żadnej rekacji. Czekam więc na info na stalowy(malpa)go2.pl
    Pzdr!
    Szyba

0
  Szukaj w 5mln produktów