Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 29'' i plamy na jasnym tle

27 Mar 2006 17:13 2352 12
  • Poziom 9  
    W moim Samsungu 29'' CW29M026P wystepują na jasnym (białym) tle plamy (załącznik). Według serwisu Samsunga jest to normalne zjawisko. Czy oznacza to, że kupując nowy TV nie możemy oglądać scen na jasnym tle np. sportów zimowych?

Proszę o opinie użytkowników i forumowiczów.
  • Spec od TV
    Witam!
    Czy plamy te znikają, czy występują po nagrzaniu, czy są na stałe?
  • Poziom 9  
    Plamy te występują po nagrzaniu - na ciemnym tle znikają, po czym na jasnym znów się pojawiają - dość szybko.
  • Spec od TV
    Jeśli odbiornik na gwarancji bezwzględnie reklamować.
  • Spec od Falowników
    cb11 napisał:
    ... Według serwisu Samsunga jest to normalne zjawisko. ...

Chyba bym dziada zastrzelił. Albo co najmniej zabił śmiechem. :D "Normalnie" nienormalny jakiś człowiek. Chyba, że normą jest dziś produkcja szajsu. :cry:
  • Poziom 9  
    Niestety człowiek z serwisu SAMSUNGA dziś u mnie był i powiedział że sam ma takie plamy w swoim Daewoo. Możliwość reklamowania jest ale mija się to z celem, gdyż i tak gwarancja nie zostanie uznana, a tylko zostaniemy pozbawieni TV na jakiś czas.

Cóż robić? Gdzie reklamować? Zaznaczam że TV kupiłem w Media Markcie 5 miesięcy temu (plamy te zauważyłem po 2 miesiącach użytkowania).
    Czy reklamować bezpośrednio w SAMSUNG POLSKA ?

Pomóżcie proszę bo z takimi plamami ciężko się oglądało zimowe zmagania sportowców.
  • Poziom 23  
    Witam. Dziwny ten "serwisant" z serwisu. To, że on ma plamy na swoim Daewoo to jego sprawa jeśli tak mu się dobrze ogląda. Ty kupiłeś produkt,który ma 12 lub 24 miesiące gwarancji i ten produkt przynajmniej przez ten czas powinien chodzić dobrze. Jeśli nie, a powód problemu nie powstał z Twojej winy ( a tu zachodzi taki przypadek) to serwis fabryczny ma, a przynajmniej powinien mieć obowiązek Ci go usunąć. Ja osobiście walczyłbym o wymianę kineskopu lub telewizora, ale uważam, że nie zaszkodziłaby wizyta lub telefon do Bióra Rzecznika Praw Konsumentów w Twoim mieście. Powinien pokierować dalszymi Twoimi poczynaniami. Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Spec od Falowników
    Idąc do Media-Marktu nie zapomnij wziąć dla sprzedawczyków starych portek, tam w samych gaciach ostatnio chodzą...:D:D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    mogę tobie powiedziec jedno ze serwisanci nie chcą tego i nie widzą to co kazdy z użytkownikow tv widzi na swoim odbiorniku ja uwazam ze telewizor crt naszpikowany elektroniką nie powinien posiadać takich wad ,a jezeli już takowe się pojawiają to ich obowiązkiem jest to usunąć
    lub wymienic na dobry egzemplarz ,czyzby byl to problem tylko z koreanskimi markami ,koledzy juz tobie radzili co masz zrobic,ja jeszcze bym dodał zebys poslał te zdjęcia do jakieś gazety a jakiś redaktor się tym zainteresuje .a ponadto moglbys poslac jeszcze do producenta ,a wiadomo ze nie chcą złej opini o swoim produkciemiec,nie jestes ty jeden
    co sie z tym problemem boryka ,nalezy twardo obstawac przy swoich racjach,a oni niech kitu nie wciskają ze to jest norma dla danego tv itp.