Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

seo dolphin - blokada (max 15A 12V) co to jest ?

27 Mar 2006 18:27 1752 4
  • Poziom 10  
    Proszę o pomoc co to takiego ta blokada. Podłączyłem już alarm, chcę jeszcze uaktywnić funkcję immobilajzera i antynapadu przez rozcięcie szarego kabelka i wlutowanie przycisku autoryzacji.

Nie wiem do czego służy przewód z centralki, który jest opisany jako "blokada" przeciąć, rozciąć jedynie obwód rozrusznika.
    Co z tym zrobić ?? i gdzie w mazdzie 626 GF/GW 2.0 benzyna 1998 rok ew. wpiąć się z tym przewodem ??

PS W instrukcji montażu alarmu po polsku "mazda 626 1995 i wzwyż" nic się nie zgadza !!! Mogę przesłać poprawną instrukcję - przetłumaczoną przeze mnie z angielskiego od alarmu cobra - tam wszystko idealnie pasuje i jest w miejscach wskazanych wg instr. w samochodzie wszystkie przewody itp.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 27  
    Jest to przewód którego końce po rozcięciu podłączasz do 2 końców blokowanego układu np. przecinasz przewód pompy paliwowej i wpinasz w 2 końce w/w przewodu. Wychodzi on z 2 styków przekaźnika z centralki o maksymalnym obciążeniu 15A.Wninstrukcji zalecają blokadę obwodu rozrusznika ale ty możesz zablokować również np. pompę paliwową.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 33  
    Jak również plus po zapłonie.Tylko nie zalecam przekraczać podanej obciążalności styków.

Dodano po 1 [minuty]:

A dlatego piszą o rozruszniku bo Unia ma dziwne prawa :D
  • Poziom 10  
    Dzięki za wyjaśnienie ;)
    Rozumiem, że na przewodzie od pompy paliwa nie przekroczę 15A.
    A czy może ktoś wie gdzie zlokalizuję ten przewód w mojej mazdzie i jaki ma kolor ?
    (626 GF/GW 2.0 benzyna 1998 rok)
  • Użytkownik usunął konto