Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips magic classic PPF471/00B

28 Mar 2006 22:05 2619 4
  • Poziom 14  
    Fax philips magic classic PPF471/00B ma następujący problem - albo ja z nim :) Po utracie zasilania jak zwykle rozprogramował się, tak dzieje się zawsze ale tym razem po ustawieniu zegarka daty itp nie działa. Wyświetla się napis "yellow sheet" na zmianę z napisem "insert". O co mu chodzi? Mogę wszystko ustawiać, zmieniać ale gdy chcę np. wysłać fax lub zrobić kopię to wyświetla się ten napis "yellow sheet" :(
  • Poziom 33  
    po wymianie filmu nie przeskanowano zoltej kartki zalaczonej z filmem moglo to byc tez z zamiennikiem.....ale niema to znaczenia problem mozna rozwiazac na 2 sposoby przeskanowac ta kartke albo reset faxu do fabrycznych ustawien .... funkcja 45 kod 7117 strzalka na YES i ok......i to tyle.......
  • Poziom 14  
    Fax dostałem od znajomej do uruchomienia a ona ani ja tym bardziej nie wiem, co to za żółta kartka. Druga opcja bardziej mi się podoba, ale jak wejść w tryb serwisowy w tym faxie?
  • Poziom 33  
    przycisk function wpisz 45 potem 7117 potem strzalka zmien na yes i ok i to wszystko.............
  • Poziom 2  
    Czy może i ktoś podać link do instrukcji obsługi tego faxu? Kupilem go bez instrukcji i teraz mam kłopot, z góry dzięki za pomoc.