Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stuk stuk w lewym kole, a mnie krew zalewa. POMOCY!!!!

Jamal20 29 Mar 2006 16:16 3351 5
 • #1
  Jamal20
  Level 17  
  Odkąd snieg ztopniał i na drogach pokazało si emilion dziur od paru dni w moim lewym przodnim kole cos niemiłosiernie stuka. Nie wazne czy wjade w dziure czy jade po idealnei prostej drodze. Cos nieregularnie co pare parenascie sekund stuka. Odgłos jest podobny gdy czasem jak sie nam zapomni i zostawimy jakis klucz srubokręt w komorze silnika na podszybiu. Nie wiem mi sie to tak kojarzy. Sprawdzałem koło czy "mocno" sie trzyma reszty i wygląda na OK. Auto nie sciąga ani w prawo ani w lewo . Jedzie cały czas prosto na luzie przy chamowaniu i przy przespieszaniu. Co si emogło wykopac ze tak stuka. Mnie krew zalewa jak słysze jakis stukot w samochodzie. Moze jzu cos takiego miał.
  Aha no i wazna sprawa sytuacja ta dzieje sie w CC900 :)
  p.s. i nie mówcie mi ze to normalne bo tak nei było hehehehehhehe
 • #2
  aaarekkk
  Level 15  
  wjedź na kanał i poszukaj gdzie masz luz. może to być łożysko, końcówka, wachacz... poszukaj.
 • #4
  Jamal20
  Level 17  
  No to dałem dupy. Wielkei sory, ale chciałem zauwazyc ze nie tylko ja opisuje podobne problemy. Jakos nie zauwazylem zebyscie innych tez tak upominali. Wystarczy wpisac w szukajke " półoś, wachacz, zawieszenie itp" a wyszkoczącałe gromadki wyników.
  No ale ok. zasady są zasadami. Poszukam pomocy gdzie indziej. Pozdrawiam.
 • #5
  rafi999
  Level 16  
  witam,
  sprawdź łącznik stabilizatora.
 • #6
  Slawek J
  Level 30  
  Jamal20 wrote:
  No to dałem D.... Wielkei sory, ale chciałem zauwazyc ze nie tylko ja opisuje podobne problemy. Jakos nie zauwazylem zebyscie innych tez tak upominali. Wystarczy wpisac w szukajke " półoś, wachacz, zawieszenie itp" a wyszkoczącałe gromadki wyników.
  No ale ok. zasady są zasadami. Poszukam pomocy gdzie indziej. Pozdrawiam.  Z reguly sa one zamykane lub wszyscy nie ostrozni dostaja po ostrzezeniu.