Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Punto 75 97r. Imobilaizer Kluczyk

30 Mar 2006 08:47 1325 4
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich Speców!!

Mój problem polga na tym że jeden z moich dodatkowych kluczyków (niebieski) przestal wyłączać ikonke kluczyka na stacyjce ... powoduje to że po przekręceniu kluczyka rozrusznik zaczyna krecieć , ale nie ma chyba zapłonu i auto nie chce odpalić ..(typowe działanie imobila..)

Poczytałem troche forum .. i wydaje mi sie ze może kluczyk sie rozleglował lub uszkodzony jest transponder..
    Jeszcze dzisiaj go troche oblutuje w środku

Ale czy nie jestem w błędzie ... prosze o RADĘ może źle rozumuję!!

Z góry wielkie dzieki ....
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Jak masz klucz master to możesz samemu zaprogramować kluczyk roboczy tylko trzeba znaleźć opis np w Auto Data

Dodano po 1 [minuty]:

Kluczyk master to w np. Punto, Siena miał kolor bordowy plastik.

Dodano po 2 [minuty]:

Nic nie lutuj ponieważ to nie pomoże ten typ tak ma
    Jak chcesz szybko naprawić to idź do gościa co dorabia kluczyki z immobilizerami a on na podstawie drugiego kluczyka zaprogramuje walnięty.
    Jak nie masz drugiego kluczyka to ratuje nas tylko serwis i karta kodowa która była dołączona do kluczy.
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    chymmm Auto Data ???

co to jakies czasopismo ... czy soft....???

Dodano po 4 [minuty]:

Sorki

wlaśnie poszukałem na forum... to jakis soft do programowania ...

ale czy do tego trzeba miec pewnie jakas przystawke ???? RS323
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Jeżeli masz klucz matkę to nie masz problemu ( bordowy kluczyk) - obędzie się bez ASO. W tym roczniku jest jeszcze system code1 dlatego bez problemu. Lepiej skorzystac z rady przedmówcy i daj dorobić nowy kluczyk gdzie mogą go odrazu zakodować .
  • Poziom 13  
    oki dzieki wlasnie tak zrobie(mam matkę) dzieki za szbka podpowiedz ... jak zawsze mozna liczyc na elektrode(dode).. hehe

pozdrawiam