Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki głośnik kupić do SONY xm-2200GTX?...

31 Mar 2006 00:56 2613 8
  • Level 22  
    o jej taki drogi wzmak a Monocar go zabija :D:D:D

ej jedno pytanko mam do ciebie,

czym sie kierujesz przy wyborze głośnika? twój wzmak nie pracuje w mostku na 2ohm a ty szukasz głośników 2cewkowych które mają niższe SPL i gorsze paramtry od jednocewkowych i to jeszcze jakiegoś JBL z plasykową membraną,

pytasz nas jaki głośnik a my pytamy JAKI SAMOCHÓD JAKIEJ MUZY SŁUCHASZ
  • Level 42  
    witam ja rowniesz posiadam takiego pioneera jak norbert i jestem bardzo zadowolony
  • Level 10  
    aha a moze oprucz tego macie jakies głośniki w zanadrzu :) ...?
    czego ja słucham ehh no rozności ale zazwyczaj muzyczki z lepszy bassem House-Tech-house oraz Trance-techno... niekiedy zapodam jakis spokojniejszy kawałek :D..
    furki jeszcze nie mam ale będzie pewnie BMW 318IS E36 albo BMW E34 M5
    czym sie kierowałem w wyborze głośnika , nie wiem nie znam sie za bardzo w tej dziedzinie .. i odpowiedz jest taka
    chciałem miec głośnik na 2x2Ohm bo bym podłaczył jedna cewke w jeden kanał a 2 w drugi kanał no chyba ze jest to złe rozwiazanie ...?

Pozdro
  • Level 18  
    a po co Ci takie bmw stare? nie dosc ze stare to paliwozerne czesci nie sa tanie i samochod dowalony jak nie wiem co... chcesz tylko przybujac ze z1.8is masz 140koni? ale po co? te 1.8 bym rozwalil na kilku pierwszych metrach honda civic 1.6 16V Vti 2 walki rozrzadu i 160koni :D i masa ponizej 1 tony :) a bmw ma wlasnej chyba z 1300-1400kg jak m5 to juz masz okolo 1600kg :) hehehe
  • Level 10  
    ja uwielbiam niemiecka produkcję :D jeszcze jest mozliwość ze będzie Mercedes ... mi nie chodzi zeby sie scigac poprostu samochodzik mi sie podoba i tyle :D do scigania bym kupił cos bardziej sportowego np Audi S3 :D i wtedy te twoja Civic na pierwszych metrach juz by dostała :D
    zreszto nie prowadzimy rozmowy o tematyce motoryzacyjnej tylko założyłem ten temat zeby wiedziec co jest lepszym rozwiazaniem jaki głośnik...!!! wiec prosze nie wypowiadaj sie wiecej nie na temat!