Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Matador. Szukam rozpiski podłączeń. Programowanie.

31 Mar 2006 11:23 10049 10
  • Poziom 10  
    Witam. Trafił do mnie zdemontowany alarm Matador L. Poszukuję rozpiski podłączeń i programowania. Może ktoś takowym dysponuje, bo nie znalazłem w spisie. Z góry dziekuję.:|
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 19  
    podam ci kolory przewodów w alarmie
    biały-syrenka
    brązowy-otwórz drzwi(masa)
    fioletowy-zamknij drzwi(masa)
    czerwony +
    zielony-czujnik drzwi
    żółto zielony-prealarm lub czyjniki maski
    pomarańczowy- + po stacyjce
    czarny- masa
    czarny koło białego przewodu- do czujników dodatkowych
    niebieski do czujnik.ów dodatkowych
    szary -do ociecia zapłonu
    dwa czarne gróbe koło alarmu do odciecia np zapłonu
  • Poziom 10  
    Dzięki andrzejelektryk. Problem w tym że alarm jest bez złacza z przewodami (goluteńki - tylko z pilotem). Jaka kolejność przewodów ?:|
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 19  
    popsuł mi sie skaner postaram ci sie wysłac w poniedziałek całą instrukcje z schematem i opisem tylko podaj mi adres email
  • Poziom 10  
    Mój e-mail valdee(malpa)vp.pl. Czekam cierpliwie na wiadomość. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam Valdee :D
  • Poziom 10  
    Witam!

Matadora L, Lx Lxi i inne produkuje firma JAMAR z Tarnowa Podgórnego. Zadzwoń i zapytaj o Jacka Marczaka, napewno podeśle schemat.
  • Poziom 19  
    jacek.k temat został przerobiony 1 kwietnia i valdee dostał schemat więc po co to odkopywać po tak długim czasie
  • Poziom 10  
    Sorry, pomyślałem, że gdyby valdee miał problemy z centralką lub pilotami, to będzie wiedział gdzie szukać. :|
    (jakoś tak mnie napadło, żeby odpisać przy okazji szukania w sieci info o Matadorze, sorry)
  • Poziom 11  
    Witam.
    Odswierze temacik.
    Otoz kupilem auto ktore ma ten alarm (Matador LXi) niestety nie mam od niego zadnej instrukcji, czy ktos moze taka ma?? I jeszcze jedno, od jakis 3 dni przy zamykaniu dwa razy migaly kierunkowskazy, przy otwieraniu raz.. Wie ktos moze dlaczego prawe kierunkowskazy chodza normalnie a lewe sie nieraz tak jakby zawieszaly.. nieraz normalnie migna a nieraz sie wlaczaja i jakis czas swieca albo czasem nawet nie gasna (tylko lewa strona) to jakis blad?? jakis reset?? czy cos moze sie w alarmie psuc??
  • Poziom 10  
    Witam!

Odnośnie instrukcji, to niestety nie mam, ale jeśli chodzi o kierunkowskazy, to są załączane dwoma przekaźnikami, prawdopodobnie jeden (ten od lewych) się skleja (styki już nadpalone) - czyli raczej do wymiany, chyba że rozbieralny. Jeśli tak, to czyszczenie styków pomoże, nie wiem tylko na jak długo.
    Jak uda mi się dotrzeć do JAMARu, to podeślę Ci schemat.
  • Poziom 11  
    Witam.
    Dzieki za pomoc. Dzwonilem do Jamaru wlasnie to o przekazniku sie dowiedzialem. Po swietach zawioze do goscia co sie tym alarmem zajmowal i mysle ze on najszybiej mi to zrobi. Przekaznik 10zl, a mysle ze niewiadomo ile za robote nie wezmie..