Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wyłącze się z sieci po 24h jak obejść ?

DIK 31 Mar 2006 19:55 1011 10
    DIK
    Level 12  
    WITAM. Czy można zrobić tak żeby połączenie internetowe się NIE rozłączało po 24h ??

POZDRAWIAM

DIK
  • Helpful post
    soulreaver1
    Level 21  
    Zapewne masz Neostrade więc niestety nie da się tego obejść bo w tym czsie zmieniają ci IP.Gdyby cię nie rozłączali to miałbyś zawsze to samo IP,ale niestety nie ma tak dobrze.
    soulreaver1
    Level 21  
    to nic nie da i tak cię rozłączą.Takie są uroki neo.
  • Helpful post
    Eureka 170
    Level 21  
    Według gazety Komputer Świat Ekspert 3/2006, można temu zapobiec w ten sposób:

1. Należy ściągnąć program AutoConnect: http://www.programs.pl/program,645.html
    2.Po zainstalowaniu tego programu, należy wejść w Opcje/Ustawienia, przechodzimy na zakładkę Połączenie i zaznaczamy "Automatyczne łączenie i wznawianie połączenia".

Mam nadzieję, że to dobry sposób :D
    DIK
    Level 12  
    " "Automatyczne łączenie i wznawianie połączenia"." Ale na moje oko to i tak rozłącza tylko że wznawia połączenie tak jak w tej opcji (obrazek)
    Więc chyba wychodzi żę gdy mamy neostrade to nic nie zdziałamy :(

DIK
    soulreaver1
    Level 21  
    DIK wrote:
    " "Automatyczne łączenie i wznawianie połączenia"." Ale na moje oko to i tak rozłącza tylko że wznawia połączenie tak jak w tej opcji (obrazek)
    Więc chyba wychodzi żę gdy mamy neostrade to nic nie zdziałamy :(

DIK

właśnie tak to działa
  • Helpful post
    Jasiek690
    Moderator on vacation ...
    Też polecam Auto conneckt robi to szybko i prawie niewidocznie. No i oczywiście rezygnację z programiku tpsa.
    Pozdrawiam
    DIK
    Level 12  
    No ale tu nie chodzi o to żeby szybko się połączyć ponownie tylko żeby w cale nie tracić połączenia co 24h żeby np. EMULE z serwera nie wychodził. A i mam jeszcze jedno pytanie czy radio przy gniazdku telefonicznym gdzie jest podłączona neostrada albo dłuuugi kabel od gniazdka do komputera może powodować przerywania w połączeniu z neostradą?

POZDRO

DIK
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    1. Co 24 godziny rozłącza Cię serwer neostrady, więc nie masz na to wpływu;
    2. Mam nadzieję, że o limitach transferu na Neostradzie pamiętasz?
    DIK
    Level 12  
    TAK pamiętam :p chyba ! hehe DZIĘKI WSZYSTKIM

POZDRAWIAM

DIK