Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czytnik compact flash - odzyskiwanie skasowanych danych

01 Kwi 2006 08:12 1802 6
  • Poziom 13  
    chce zakupic czytnik na allegro za 15 pln dzwonilem do goscia z pytaniem czy po wlozeniu do niego karty bede mogl odzysakc skasowane zdjecia z tej karty poniewaz karta zostala sformatowana a on mi mowi ze ni amtakiej mozliwosci (dodam ze zaden program do odzyskiwania zdjec nie wykrywa aparatu)co o tym myslicie?????
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 34  
    Jesli karta byla zformatoana to nie dozyskasz z niej zdjec a jesli zdjecia ci wsiakly i nic z nia nie robiles to jest szansa je odzyskac.Ale karta powinna byc widoczna w aparacie jako pusta.
  • Spec od komputerów
    Jezeli zrobiles format szybki, to mozesz probowac odzyskiwac dane.
    Program aparatu nie wykrył, bo pewnie aparat nie jest widoczny jako dysk twardy.
  • Poziom 13  
    nie wiem czy to byl format szybki czy nie bo to nie ja robilem,ale wiem ze bylo sformatowane aparatem bo jest tam taka funkcja-formatowanie karty,moze mial juz ktos takie doswiadczenia???
  • Poziom 37  
    wojtkuju napisał:
    chce zakupic czytnik na allegro za 15 pln dzwonilem do goscia z pytaniem czy po wlozeniu do niego karty bede mogl odzysakc skasowane zdjecia z tej karty poniewaz karta zostala sformatowana a on mi mowi ze ni amtakiej mozliwosci (dodam ze zaden program do odzyskiwania zdjec nie wykrywa aparatu)co o tym myslicie?????

Badz spokojny.Ilekroc formatowalem karte CF w aparacie ze wzgledow przymusowych (jako ze fotgrafuje samoloty na lotnisku , a w USA policja niezabardzo to lubi wiec kilka razy mnie zmuszono do formatu) odzyskalem to co tam miale bez najmniejszego problemu. Czytnik kart i program Easy Recovery powinien sprawe zalatwic.
    Pozdrawiam
  • Poziom 43