Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson Stylus C62-nie reaguje

02 Kwi 2006 14:25 1480 5
  • Poziom 12  
    Witam mam problem z drukarką jak w opisie nie reaguje,świecą się na przemian kontrolka "power" i braku tuszu lub papieru ,tusz jest papier też co sie może dziać ???:?:
  • Spec od drukarek
    Ja miałem ostatnio taki problem z Epsonem C42SX - dopiero po którymś z kolei włożeniu pojemnika prawidłowo "załapał" :)
  • Poziom 12  
    Już kombinowałem z pojemnikami ale nic to nie dało co jeszcze to może być???
  • Poziom 14  
    Witam.

Dla uściślenia pali się lampa power, dwie czerwone (papier i wkłady) mrugają na przemian?
    Jeżeli tak? to drukarka przekroczyła licznik i należy wymienić pamper i zresetować licznik.

Jeżeli pali się lampka power i dwie czerwone mrugają jednocześnie to znaczy że masz jakiś błąd mechanizmu? Najprawdopodobniej wpadło coś do podajnika.

Jarek
  • Poziom 12  
    Zaszły małe zmiany zresetowałem ją i wydrukowała 3 kartki i.....KONIEC

Teraz załancza się na braku tuszu czarnego czyli cały czas świeci czerwona kontrolka i nic nie chce drukować:cry:

chyba sobie odpuszcze tą drukarke i zainwestuje w jakąś HP podobno są niezłe znasz jakiś konkretny model godny polecenia za rozsądną kwote tj.do 300 zł.

POZDRAWIAM :D
  • Poziom 14  
    Jeżeli jaki kolwiek wkład jest pusty to drukarka nie będzie drukować :( To takie zabezpieczenie Epsona przed potencjalnym uszkodzeniem głowicy.

Jarek