Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] SONY CDX-M850MP - nie reaguje na żadne przyciski

dawidek184 02 Kwi 2006 15:10 1880 7
  • #1 02 Kwi 2006 15:10
    dawidek184
    Poziom 9  

JESTEM NIESZCZESLIWYM POSIADACZEM RADIA sony cdx-m850mp. podczas jazdy przyciszylem radio do zera bo dzwonil mi telefon po chwili chcialem poglosnic i juz sie niedalo wiec wcisnolem off i sie wylaczylo. Chcialem je wlaczyc i tez sie niedalo przytrzymalem dluzej off panel sie zamknol i niedziala :cry: wcisnolem reset i pojawilo sie na wyswietlaczu obraski napisy itp. ale dalej na zadne przyciski niereaguje. Co sie moglo stac? Mieszkam w maly miescie kielce i tam naprawde niema ludzi ktozy sie na tym znaja wiec prosze o pomoc

0 7
  • #2 02 Kwi 2006 15:45
    tolo
    Poziom 33  

Co Ty za bzdury opowiadasz, ze w Kielcach niema ludzi co sie na tym znaja. Co druga ulica to serwis rtv a do tego jest jeszcze serwis autoryzowany Sony tez w Kielcach.

0
  • #3 02 Kwi 2006 16:26
    pkhenr
    Poziom 32  

odłącz go od prądu -jak zgłodnieje to zacznie działać

0
  • #4 02 Kwi 2006 19:03
    djlukas
    Poziom 27  

wydaje mi sie ze jakis przycisk jest zawieszony i przez to takie objawy

0
  • #5 02 Kwi 2006 19:07
    tolo
    Poziom 33  

Przyczyną tez moze byc tasma łaczaca panel z plyta głowna.

0
  • #6 02 Kwi 2006 23:43
    dawidek184
    Poziom 9  

apropo autoryzowanego serwisu sony , jvc w kielcach to ja akurat cos wiem bo to radio juz lezaloo u niuch 4 dni powiedzieli ze wszystko ok a po wlozeniu plytki cd znowu po pewnym czasie zaczyna jagby przeskakiwac. Bylem oczywiscie z tym problemem u innych slynnych elektroników w kielcach albo im sie niechce albo niewiedzą. dzieki za rady moze faktycznie to byc guzik sprawdze a tasma laczeniowa 2 miesiace temu wymieniona na orginal czarna sony.

Dodano po 4 [godziny] 15 [minuty]:

po rozmątowaniu panela i wyczyszczeniu przycisków jak i tasmy wysztko jest dobrze BARDZO DZIEUJE ZA WSKAZOWKI TEMAT UWZAM ZA ZAMKNIETY

0
  • #7 06 Cze 2018 13:13
    pendzel_no1
    Poziom 9  

Było nie lekko sprawdzić przyciski (mikro styki) bo w modelu którym to robiłem było ciężko (cdx-s2000). Ale fakt to jednak przyciski blokowały całość działania panelu. Mimo to dziękuję za podpowiedz bo się udało. Wystarczył dobry preparat do czyszczenia i wszystko jak nowe. Myślę że izopropanol też się nada.

0
  • #8 06 Cze 2018 13:39
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Wykopalisko - zamykam.

0
  Szukaj w 5mln produktów