Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat siena 1.4 szarpie na niskich obrotach

02 Kwi 2006 16:59 1929 4
  • Poziom 10  
    Witam
    Jakiś czas temu kupiłem Fiata Sienę 1.4+gaz 1999r . I mam w związku z tym kilka problemów. Otóż na niskich obrotach tył samochodu dosłownie buja się. Nie wiem co jest tego przyczyną. Drugim problemem jest rwana jazda na niskich obrotach. Przy ruszaniu najbardziej to czuć, potrafi od czasu do czasu coś strzelić. Ostatnio zauważyłem także,że nie gaśnie lampka uszkodzenia wtrysku paliwa. Co może być tego przyczyną? Proszę o podpowiedź co powinienem z tym zrobić. Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Spróbuj zresetować elektronikę poprzez odłączenie akumulatora na 30 sek. jeśli to nie pomoże jedź na komputer i odczytaj usterki, sprawdź czy jest to na gazie czy na bęzynie.
  • Poziom 30  
    Regulacja i jeszcze raz regulacja instalacji gazowej. Wymiana swiec i kabli WN jesli sa stare.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    grzechu40 napisał:
    Spróbuj zresetować elektronikę poprzez odłączenie akumulatora na 30 sek. jeśli to nie pomoże jedź na komputer i odczytaj usterki, sprawdź czy jest to na gazie czy na bęzynie.

Niestety chwilowe odłączenie akumulatora nic nie da. Tylko serwis jest w stanie zresetować kompa. Siena jest wyposażona w kompa samo uczącego się.