Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm honda civic

03 Kwi 2006 15:47 3427 9
  • Poziom 11  
    Witam. Chciałbym zamontować alarm do Hondy Civic 1.5 V-tec 1998r.
    Chciałbym do niego podpiąć domykanie szyb(4 szyby). Mam na oku alarm magicar oraz moduł domykania szyb takze magicar. Co sadzicie o takim zestawieniu. Moze macie jakies schematy do Civica. Za wszelka pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Dlaczego. Magicar jest tani ma takie funkcje na jakich mi zalezy i z tego co slyszalem nie jest awaryjny(w opinii osob ktore go urzytkuja). SEO czy silicon z takimi funkcjami o ktore mi chodzi sa sporo drozsze. A jesli chodzi o zabezpieczenie samochodu to dla profesjonalnego zlodzieja nie bedzie wiekszej roznicy czy bedzie to magicar czy SEO a jako zwykly straszak to i magicar wystarczy.
    dzieki za opis do podlaczenia tylko szkoda ze po angielsku ale jakos sobie poradze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Ja tylko napisalem dlaczego magicar to moj faworyt a Ty napisales zebym wzial Seo albo silicona i nie napisales dlaczego. Ja bazuje tylko na opinii uzytkownikow magigara oraz porownuje stosunek ilosci funkcji do ceny bo moim zdaniem alarm to jest kiepskie zabezpieczenia na zlodzieja. Ale wiem ze wielu z was zajmuje sie profesjonalnie montarzem alarmow i mogo mi udzielic cennych informacji ktore moga mi sie przydac.
  • Poziom 33  
    Poczytaj forum sobie uważnie.O takim cudzie jak Magicar jest tu bardzo dużo ale negatywów.Nie wiem gdzie znalazłeś taki pochlebne opinie o tym 'czymś'.Twój wybór.My tylko piszemy co tym sądzimy.Ilość funkcji tam na pewno nie idzie w parze.A odpowiedz mi na takie pytanie.Ile z nich będziesz używał na co dzień?Tu jakość nie idzie w parze z ceną.Jedno i drugie jest niskie :D
  • Poziom 27  
    Ja mogę ci powiedzieć że zrezygnowałem z montowania tych alarmów nawet na życzenie klienta. Ostatnio zaczęły coraz częściej siadać. A skoro autoalarm to kiepskie zabezpieczenie to wstaw tylko migającą diodę.
  • Poziom 21  
    sw_kamil napisał:
    A jesli chodzi o zabezpieczenie samochodu to dla profesjonalnego zlodzieja nie bedzie wiekszej roznicy czy bedzie to magicar czy SEO a jako zwykly straszak to i magicar wystarczy.

Nie chciałbym Cię dołować, ale profesjonalny złodziej (jak piszesz) nie będzie zainteresowany Twoim autkiem, jeśli więc się na takiego nastawiasz to możesz sobie podarować zabezpieczenia i spać spokojnie :D
    Jeśli jednak chcesz chronić samochód to chyba jest różnica czy wybierasz prawdziwe zabezpieczenie, czy zabawkę - imitację?
    A jeśli aż tak oszczędzasz to może lepiej będzie straszyć pulsującą diodą (jak radził kolega) i założyć odcięcie zapłonu (jakaś sensorowa blokada, ukryty wyłącznik, itp)? Jednak maluchem nie jeździsz, to może jednak warto "naciągnąć" się na coś sprawdzonego i nie wygłaszać hymnów pochwalnych złodziejom - decyzja należy do Ciebie, ale skoro pytałeś innych o radę....
    Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    Dam ci lepszą radę.Ubezpiecz sobie samochód.Wtedy będziesz spał spokojnie.A jak założysz to cudo to nie będziesz spał spokojnie. :D
  • Poziom 32  
    nie sądzeże w porównaniu z ceną auta różnica w cenach alarmów jest tak znacząca .też jestem zdecydowanym zwolennikiem SEO ( od pięciu lat go intaluję i jeszcze żaden nie zepsuł się .
    po drógie ; jeżęli alarm jest DOBRZE zainstalowany a nie powieszony to złodziej będzie miał duże kłopoty, pytałeś o opinie to ją otrzymujesz a montować możesz nawet lamparta.- lepiej zbieraj siły na przeciąganie kabli do drzwi ( nie jest fajnie ) .a dodatkowo bywały takie hondy które nie miały siłownika w drzwiach kier.

Powodzenia
  • Poziom 33  
    Civiki chyba wszystkie nie miały :D Przynajmniej ja do wszystkich dokładałem.A co do przeciągania kabli do drzwi to pełna racja.Zbieraj siły i nerwy.Będą potrzebne :D