Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rex Rotary 8715 rozmazane kopie........

04 Kwi 2006 16:55 1225 6
  • Poziom 10  
    Witam posiadam KOpiarke Rex Rotary 8715 i mam poważny problem!!! Rozmazuje mi kopie. NIe wiem co moze być przyczyna prosze o pomoc!!!Rozmazuje krótsza krawedzia kopii ..Czekam na sugestie i rady dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Rozmazuje, czyli nie utrwala czy tekst jest nie czytelny. Jak nie utrwala to sprężynka mogła spaść lub pękła tuleja wałka grzewczego. Jak tekst to sprawdź czy kopiarka prosto stoi lub podmień elektrody.
  • Poziom 10  
    ZAPOMNIAŁEM DOPISAĆ ze kopia staje w połowie pieca!!!!Kopiarka stoi prosto obraz utrwala a rozmazanie polega na jakby to opisac ...jakby powiekszała obraz ale tylko wzdłuż krótszej krawedzi kartki , a co do tekstu to jest słabo czytelny....podmieniłem silnik skanera i początkowo ustąpiło ale na drugi dzien problem powrocił..Nawet działo sie tak że pierwsza kopia wyszla rozmazana a nastepne juz były dobre....
  • Specjalista - kserokopiarki
    Uszkodzony jest czujnik optyczny wyjścia papieru z utrwalania albo czujnik home position skanera lub obiektywu. To normalne w tych kopiarkach. Jest to odpowiednik Ricoh FT-4015.

machina
  • Poziom 10  
    Dziekuje za sugestie rano sprawdze i dam odpowiedz bo faktycznie czujników nie sprawdzałem ....pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam ponownie wymieniłem główny naped (silnik) przeczyściłem także tory prowadzenia skanera i problem ustąpił dziekuje za pomoc i pozdrawiam!!!!
  • Specjalista - kserokopiarki
    główny silnik ?