Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z routerem D-link 602

04 Apr 2006 19:48 1399 9
  • Level 14  
    Wiec mam router Dlink 604... Zainstalowałem sobie eMula i w ustawieniach łacze skonfiugurowałem po SDI... W necie znalazłem jak skonfigurować eMula po SDI... Jednak nie wiem co sie dzieje z moim routerem bo jak zacznie mi pobieraz plik z eMula to router sie zawiesza nie chca sie strony otwierać. Jaka moze byc tego przyczyna?????
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    kaszubek14 wrote:
    Wiec mam router Dlink 604... Zainstalowałem sobie eMula i w ustawieniach łacze skonfiugurowałem po SDI... W necie znalazłem jak skonfigurować eMula po SDI... Jednak nie wiem co sie dzieje z moim routerem bo jak zacznie mi pobieraz plik z eMula to router sie zawiesza nie chca sie strony otwierać. Jaka moze byc tego przyczyna?????

Ustaw "normalną" wartość w konfiguracji e-mule przy maksymalnej ilości sesji (<=200) i ogranicz maksymalny transfer w obu kierunkach (<=9KB/s)
  • Level 14  
    Zrobiłem tak jak mi napisałes i po chwili jak eMule zaskoczy tzn cos pobiera... To router sie zawiesz tzn cos go blokuje bo nie chca sie strony otwierac... Jest karteczka ze "przekroczono limit połaczenia"... Co mam zrobić.....
  • Level 22  
    A ilu userów masz podpietych pod ten router ?? Bo jesli za duzo i kazdy coś sciaga to moze nie wyrabiac.
  • Level 14  
    Ja mam łacze SDI... I do routera podłaczony Switch... Siec mam domowa zrobiona z dwóch komputerów.... Ale tylko na jednym mam zainstalowanego eMula... i co mam zrobic... Aby mi sie router nie wieszał.....
  • Level 22  
    Jesli masz mozliwośc to spróbuj na innym routerze (pozycz od kogos), bo 604-ki przy wiekszym obciazeniu lubiały sie wyładac.
  • Level 12  
    Wywal ten router nigdy dobrze nie chodzil z SDI wieszal sie u kazdego, niestety jest tak stary ze zadnego suportu juz do niego nie ma , a i zadne firmware tez nic nie zmienilo :)
  • Level 14  
    No to jaki router radzicie mi np. zakupić... Co powiedziałbys na router EUSSO UIS1 202-T.... Czy jest to dobry zakup???? Bo denerwuje mnie juz ze nie moge sciągać nic z eMula bo mi sie router wiesza....
  • Level 12  
    Ile ty placisz za SDI? .

Nie pamietam jakie wyjscia sa na SDI, ale LAN to tam chyba nie ma, chyba ze mnie pamiec myli lub taki port byl w nowszej wersji SDI . Proponuje zmienic SDI na NEO , chyba taniej cie to wyniesie w stosunku do ceny :)
    Co do Routera to podaj jakis link bo chyba ten Router tez ma z 5 lat .
  • Level 14  
    Czy warto wymienic router D-link DP602 na router ASMAX IAS-660... Czy ten router po podłaczeniu do sieci nie zawiesza sie... CZy ładnie chodzi z programami eMule, Azeures... Bo jak podłacze D-link do mi sie on zawiesza!!!