Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Focus 1.8 TDDI zgasł...

04 Kwi 2006 20:19 13754 3
  • Poziom 12  
    Witam.Potrzebuje pomocy,fachowej rady.Jestem w posiadaniu Forda Focusa,rocznik 99,1.8TDDI.Jadac jak codzien do pracy zgasl i do dzisiaj nie odpalil... Przeprowadzilem z kolega diagnoze silnika,pompa nie podaje paliwa,po za tym ECU ma bledy P1664 i P1564. Wyminilem pompe na druga,zaczela migac mi kontrolka od immo-nici z odpalenia.Wymienilem gore pompy na stara,nie pali.Czy istnieje sposob na zgranie tej nieorginalnej pompy z immo?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    ...dzieki Elektrit, to mi wystarczy.Nie posiadam takowego urzadzonka,chyba zmuszony bede skozystac z serwisu i znow uslysze najczesciej uzywane przez nich slowo "prosze pana to nie jest tak hop siup to jest procedura":)
    jeszcze raz dzieki

• Poziom 15  
    W fordach focusach TDDI zawsze była tylko i wyłącznie pompa VP30. P1564 i P1664 to klasyczne błędy od uszkodzenia sterownika. Godzinka i samochód znów żyje. Immobilizer to tak przy okazji 10 minut bezpośredniego podłączenia pod sterownik pompy i zrobienia go na "VIRGIN" - dziewiczy - odblokowany.