Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebny schemat zmywarki Bosch srs33 M02 lub porada speca

04 Apr 2006 21:43 12018 8
 • Level 15  
  Hej! Potrzebuje schemat zmywarki Bosch srs 33 M02 lub dobrej pomocy pecjalisty.Zmywarka zrywa bezpieczniki w sieci....pobiera wode i potem rwie bezpiecznik....ktoś może mi powiedzieć co może być przyczyną??ja obstawiłem że pewnie to grzałka ale zanim ją rozbiore chciałem poznać wasze opinie ,by za jednym bałaganem usunąć usterke.
  Wielkie dzieki za wszelkie sugestie.
 • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
 • Home appliances specialist
  Tak jak sam sugerujesz sprawdź grzałkę,pompę myjącą do tego ci schemat nie jest potrzebny:idea::idea::idea:
 • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
 • Level 15  
  jesli zmywarka wywala korki zaraz po starcie to sprawdź pompe myjącą (taki silniczek na samym spodzie zmywarki w środkowej częsci) oraz zmierz oporność grzałeczki spójrz czy nie widać śladów wypalenia, toś zmywarka jest tak prostym zwierzem że nie ma tam co ze schematem podchodzić (w skrucie pobiera wode, spłukuje gary, nagrzewa wode i wylewa potem już tylko wypłucze i wysuszy, jeśli masz zmywarke w domku to zresztą sam wiesz co i jak robi) otwieraj zmywarke i pomierz bo nikt nie pomoże niewiedząc czegokolwiek o usterce bo jak narazie to wiemy że jest biała, ma uchylne drzwiczka i wewnątrz jest srebrna oraz to, ze zepsuła Ci się zmywarka[/url]
 • Level 15  
  Witam.Moje stwierdzenia. Wkreciłem wieksze korki i nierwie juz ich ( przynajmniej jak ją sprawdzam w ciagu kilku sekund to nie wywala korków).I teraz tak jak ją włacze to buczy pompa widze ze kręci (tylko ciezko chodzi jak zmywarka jest wyłaczona...ma sprzegło??)...nie pobiera wody zprawdziłem zasilanie elektrozaworu nie dochodzi do niego wcale zasilanie....patrzeyłem z lewej strony zmywarki są jakies krancówki z których kabel leci na eketrozawór wszystkie są ok nie dochodzi napięcie na te krancówki.
  Moderated By skryn:

  Ortografia!

 • Level 15  
  Wszystko sprawdzone,Brak wycieku.Pompa jedna i druga przeglądnięta jest ok grzałka też spoko nigdzie nic nie zapchane ...a wody jakm nie pobierała tak nie pobiera.Myslicie ,że to wina programatora?? Mam jeszcze pytanie ,jaka jest rola małego silnika (takiego jak w programatorze od pralki automatycznej) zamontowanego przy pompie myjącej i grzałce??
 • Home appliances specialist
  marioner powie, wszak zmywarka to proste zwierze.

  Aż muszę zerknąć w dokumentację co to Bosch wymyślił z tym silniczkiem, czyżby nowy sposób na przełączanie zraszaczy. Podaj E-Nr. (to zadanie domowe).
  Jeżeli nie pobiera wody to co robi: stoi, myje bez wody (otwiera proszek), mamy zgadywać?
 • Level 15  
  Nie pobiera wody buczy słychać najpierw jedną pompe (odprowadzającą wode ze zmywaki) potem pompe myjącą i tak pompa chodzi cały czas. jpserwis masz dokumentacje tej zmywarki??
 • Level 14  
  oczywiście silniczek o którym mowa w srs służy do sterowania rozdziałem wody na zraszacz
  w tej zmywarce grzałki uszkadzają sie niezwykle rzadko (prawie wogóle)
  ale jezeli wybija różnicówke to proponuje sprawdź przebicie grzałki i wszystkiego innego a i proponuje zajrzeć na taśme z przewodami na dolnej krawędzi drzwi
 • Level 15  
  Panowie zmywarka chodzi !!:) zawiesił sie programator przyciśniecie dwóch przycisków i przetrzymanie ich naraz spowodowało reset programu i powrót zmywarki do normalnej pracy:) dzięki wszystkim za podpowiedzi .Temat uważam za zamknięty:)

  Szkoda ,że o tym resecie oprogramowania dowidziałem się po całkowitym rozebraniu zmywarki....ale przynajmniej mam pewność ,że wszystko jest czyste.;)