Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony KV32FX66E chasiss AE-B....

zurtex 22 Maj 2006 20:32 6933 42
    zurtex
    Poziom 15  
    Można zdeaktywować zasilacz już to zrobiłem ale nie mogę go zrobić w dalszym ciągu kod 08 czekam na sugestie i porady.
    zurtex
    Poziom 15  
    Cisza nikt nie ma pomysłów,bo mi się skończyły,ale walczę dalej.
    zurtex
    Poziom 15  
    W dalszym ciągu szukam schematu do tego odbiornika szczególnie do tej płytki(modułu)z trafo powielaczem i w dalszym ciągu czekam na porady i podpowiedzi.
    belmondo
    Poziom 14  
    Otklyucz ten modul od shassi.Na cond.C6023 podkluczi lampoczku60Wt.
    Zamkni Rele RY6001.Tak proscze odremontovaty ili proverity ten blok.
    I na vichodi musish maty vse napięcie +135V +200V +11V +6V.Pri ispravnim bloku lampoczka povinna gorety.Poleviki tolko rodnije tak kak pracuje v dvuchtaktnom rezhime.
    A nizhe mash ten blok.
    zurtex
    Poziom 15  
    To nie jest ten blok to jest blok zasilania natomiast potrzebuje blok odchylania gdzie znajduje się split.W tym odbiorniku występuje blok odchylania i blok wysokiego napięcia,o ten blok mi chodzi dziękuje za zainteresowanie.W dalszym ciągu nie mogę go uruchomić pokazuje kod 08(Horizontal Protection).Już nie mam pomysłów.Proszę o jakieś pomysły.
    zurtex
    Poziom 15  
    Napięcia są dobre zasilacz sprawdzałem na żarówce.odbiornik słychać że startuje,pokazuje się +15V,-15V,słychać start wysokiego i po chwili się wyłacza pokazuje kod 08 (Horizontal Protection).
    belmondo
    Poziom 14  
    Po ABL prover. X ray Protectbere signal z ABLu
    zurtex
    Poziom 15  
    I właśnie tej części schematu mi brakuje bo to jest oddzielny moduł(znajduje się tam split "napędzany MCZ3001,taki jak jest w zasilaczu)
    zurtex
    Poziom 15  
    To nie jest to co szukam. Tam jest oddzielny blok ze splitem,"napędzany MCZ3001"taki sam jak jest na zasilaczu,chodzi tu o scalak jaki występuje na zasilaczu zasilany jest ten blok przez 200V z zasilacza przetwornicy i na tym bazuje całe WN,start jest podobny a nawet taki sam jak przetwornica tylko zamiast trafa przetwornicy jest split.
    zbylat
    Poziom 15  
    Jestem ciekaw jak skończyła się ta naprawa.?
    zurtex
    Poziom 15  
    Telewizor klient odebrał bez naprawy.