Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka ARISTON AVSL 85 - walący bęben:(

05 Kwi 2006 12:08 3024 3
  • Poziom 1  
    Mam problem z moja pralka ARISTON AVSL 85 ma niecale dwa lata i juz dziwne dzwieki wydaje, a dokładniej podczas rozpoczunania i konczenia odwirowania( podczas plukania) bęben mocno wali o scianki. Łomot jest bardzo silny. Czy to amortyzator nie trzyma?? Niechce zeby rozleciala sie a nie wiem czego jest tego przyczyna.
    pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Jeżeli zbiła się bielizna w jedną kulkę to pralka podczas rozpoczynania wirowania będzie waliła.Szczególnie dzieje się to przy bieliźnie pościelowej jak cała bielizna wejdzie w kopertę lub poszwę.Trzeba zapinać poszwę lub zaszywać kopęrtę.Również garderoba sztywna np.
    spodnie dżinsowe źle rozkłada się do wirowania.Proponuję wrzucić dużo prania,najlepiej małe sztuki, i spróbować jeszcze raz.Jeżeli będzie poprawnie to znaczy zę pralka sprawna.Jeżeli wyeliminujemy te przypadki to dopiero można przejść do szukania przyczyn w samej pralce.
  • Poziom 19  
    Witam niektóre pralki po praniu przechodząc do płukania a potem do wirowania mają program równomiernego rozłożenia wsadu w bębnie celm uniknięcia efektu,że pralka chodzi z praniem po łazience.Ten program to wprowadzenie bębna powoli na wyższe obroty,raz w lewo ,raz w prawo i coraz szybciej.Zobacz czty ona się tak zachowuje.Może dostaje koa od razu i dlatego tak wali. Powodzenia
  • Specjalista AGD
    Amortyzatory do przesunięcia o otwór do tyłu w mocowaniu do podstawy pralki:!::!: