Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

aplikacja neostrady - jak to ominąć?!

05 Kwi 2006 21:21 1237 6
  • Poziom 14  
    hej! mam pytanie: mam neostradę i tą bzdurną aplikację do nawiązania połącznia dostarczoną przez TP. Czy da się to jakoś ominąć? Tak żeby po włączeniu komputera odrazu się łączyło z siecią bez tego programu.

Pozdrawiam ;)
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Tak
    Dodajesz nowe połączenie (z internetem) i ustawiasz wszystko (nazwa urzytkownika hasło i inne) i będzie działać kolega tak ma i mu działa
    :P
    Dodatklowo nie nalicza wtedy limitów:P
  • Poziom 15  
    W przypadku modemu Sagem fast800 w windowsie xp wystarczy zainstalowac same sterowniki do modemu (polecam pobrac najnowsza wersje ze strony sagema), a system sam przygotuje polaczenie (okienko do laczenia sie wyglada podobnie jak przy laczeniu sie przez zwykly modem przez 0202122). Co do modemu SpeedTouch sie nie wypowiem, ale pewnie jest podobnie. Natomiast w starszych wersjach windowsa trzeba zajrzec na strone: http://www.raspppoe.com/

P.S. Polecam: http://neostrada.info/

Pzdr
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Kolega mówi że nie nalicza mu nie wiem co dokładniej zrobił ale wszystko da sie obejść.

W speed touch też to działa :P o to włąsnie mi chodziło
    POzdro
  • Poziom 31  
    Bobekmaster napisał:
    Kolega mówi że nie nalicza mu nie wiem co dokładniej zrobił ale wszystko da sie obejść.

Owszem da się to obejść. Trzeba wyłączyć opcję naliczania limitu w serwerze tepsy, bo to on go nalicza. Jeśli twój kolega ma taką możliwość to się zgodzę. Po stronie abonenta można nawet duchy wywoływać, a i tak nic to nie da
  • Poziom 14  
    a mozesz mi wytłumaczyć jak to zrobić? mam win xp. i tak dokładnie bo ja na serio niewiem jak to zrobić

pozdrawiam

Dodano po 19 [minuty]:

OK, dzięki, już wszystko działa

Zamykam temat ;)

Pozdrawiam