Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP DesignJet 750C+ Bład alokacji pamięci

szmandab 06 Kwi 2006 08:10 2256 6
  • #1 06 Kwi 2006 08:10
    szmandab
    Poziom 10  

Witam poraz kolejny. Tym razem mam problem z ploterem. U jednego z klientów który projektuje w AutoCad'zie chciałem zainstalować sterowniki od plotera HP 750C+, żeby można było generować pliki *.plt. Drukarka się zainstalowała ale podczas próby drukowania do pliku wywala BŁĄD ALOKACJI PAMIĘCI". Klient ma zainstalowany Win 2000. O konfiguracji sprzętowej wiem tylko tyle, że ma 512 RAmu.

0 6
  • #2 06 Kwi 2006 08:58
    tomek1970
    Poziom 21  

Ostatnio oglądałem takie cudo , ploter miał zainstalowane 40+4 MB pamieci i jescze jedno gniazdo wolne ( stare układy SIMM 32b) i uzytkownik też skarżył się na problem z wydrukiem wiekszych porcji danych , na wydruku serwisowym będziesz miał informacje o zainstalowanej pamięci możliwe że mała jej ilość jest powodem problemu.
    Sprawdź jak radzi sobie z mniejszymi porcjami danych i sprawdź czy port komputera jest ustawiony na dwukierukową komukację EPP lub ECP.
    Osobiście uważam żę ploter jako urządzenie atramentowe nie buduje całego obrazu strony w pamięci ale kto wie.

Powodzenia.

0
  • #3 06 Kwi 2006 09:29
    szmandab
    Poziom 10  

Trochę źle zrozumiałeś mój problem. Ploter nie jest podłączony do komputera. Klient ma zainstalowane tylko sterowniki poto żeby mógł tworzyć pliki plt czyli gotowe do wydruku. Ploter jest podłączony w firmie i drukuje bez problemów. Drugi z naszych klientów też ma zainstalowane tylko sterowniki i druykowanie do pliku idzie bez problemu a u tego jednego wyskakuje błąd alokacji pamięci.

0
  • #4 07 Kwi 2006 10:02
    ABLublin
    Specjalista - kserokopiarki

jaki jest to numer błędu ?

0
  • #5 08 Kwi 2006 10:13
    szmandab
    Poziom 10  

Nie ma numeru błędu. Podczas wybierania tej drukarki do wydruku wyskakuje okienko "BŁĄD ALOKACJI PAMIĘCI". Klien ma zainstalowane jeszcze inne drukarki z którymi nie ma problemu.

0
  • #6 08 Kwi 2006 11:03
    ABLublin
    Specjalista - kserokopiarki

myślę że jest to problem z windowsem , ewent. zmień jeszcze wersię sterownika na jakąś starszą
    dla pewności zmieniłbym jeszcze pamięć na inną

0
  • #7 08 Kwi 2006 13:57
    szmandab
    Poziom 10  

Ok. Dzięki przez weekend sprawdzę wszystko co potrzeba. Mam nadzieję że ruszy.

0