Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarko-zamrażarka Polar cz235 - problem z zamrażarką

06 Kwi 2006 22:00 3554 4
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich
    Jestem nowy na forum i z góry przepraszam, że byćmoże pojawił się już podobny temat, ale opcja "szukaj" działa bardzo wolno, a ja jestem przykłuty do muru i nie wiem co dalej robić. Zamrażarka w mojej lodówce odmówiła posłuszeństwa. Praca zamrażarki jest oparta na 2 trybach. 1 - to praca ciągła agragatu uruchamia się ją za pomocą dodatkowego przełącznika - i to działa bez problemu. 2 - to praca okresowa - agregat załącz się automatycznie gdy temperatura w komorze jest wyższa niż -16 st.C. - i z tym jest problem, ponieważ ta funkcja przestała działać i zamrażarka się rozmraża. Na blacie lodówki jest umieszczona kontrolka sygnalizująca pracę i ona powinna się zapalać w momencie pracy agregatu i gasnąć jak w komorze jest odpowiednia temp. poniżej -16st.C. Kontrolka wogóle się nie zapala i nie załącza się agregat.
    Proszę o pomoc i z góry dziękuję
  • Poziom 10  
    Dzięki za zainteresowanie, czy mógłbyś mi orientacyjnie przedstawić koszt naprawy, bo chcę wezwać mechanika a oglądałem już kilka programów typu "Usterka" i nie chcę kilkakrotnego przewyższenia kosztów naprawy.
    Dzikuję i pozdrawiam.
  • Specjalista AGD
    ceny są różne około 120 pln
  • Poziom 10  
    dzięki za pomoc - będę miał na uwadze.
    Pozdrawiam