Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot uniwersalny jak to działa??

07 Kwi 2006 22:37 9849 11
  • Moderator na urlopie...
    Może to głupie pytanie. Ale się nigdy z tym nie spotkałem. Potrzebuje pilota do samsunga slim. Moje pytanie czy mogę kupi pilot uniwersalny? Pełno ich na allegro. Na jakiej zasadzie on działa trzeba go jakoś zaprogramować czy sam skanuje częstotliwość.
    Pozdrawiam i dziękuje za wyrozumiałość Smile
  • Poziom 15  
    Z takimi pilotami to same problemy, dziś jest super a jutro nie działa i niewiadomo czemu trzeba go programować. A jak wielu urzytkowników kożysta ze sprzętu to szkoda nerwów. Programowanie jest różne. Wszystko jest w instrukcji (jeżeli jest takowa). Można wklikać jakiś kod do odpowiedniej marki sprzętu lub scanować. Jeżeli już decydujesz się na kupno to z dokładną polską instrukcją.
  • Poziom 19  
    Witam.
    Polecam piloty uniwersalne firmy Elmak Polskie bardzo dobre.
    Pozdrawiam.
    Po co mi on? Syn 1,5 roczny rozwalił mi oryginał :) Jest połamany ale na razie działa. Więc chciałem taki "roboczy" kupić. No i kupiłem na allegro za 5.99 zł ( bez komentarza) badziew straszny już zszedł :) Działały mi tylko przełączanie kanałów i głośność. Pozdrawiam.

A na tych podanych stronach nie widzę zamienników.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie
    Model TV to samsung CW-29Z306V
    Haaa, dobry jesteś zalogowałem się by podać nr pilota ale widzę że się spóźniłem. Tak to ten model - dzięki :)
    Ale oni chyba tylko serwisy obsługują.
  • Poziom 37  
    Nie, kiedys calkiem prywatnie zamawialem towar. Najlepiej napisz, lub zadzwoń z konkretnym pytaniem.
    Masz może możliwość sprawdzenia ceny? Jeżeli tak to czy mógłbyć ją dla mnie sprawdzić.