Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer KEH-7900 RB, problem z dzwiekiem...

pavlak20 09 Apr 2006 13:18 1339 4
    pavlak20
    Level 2  
    Witam Wszystkich, Jestem tu nowy i nic się nie znam na elektronice, i mam nadzieje że uzyskam pomocy co robić i co może być nie tak, Kupiłem na allegro radio samochodowe Pioneer KEH-7900RB niestety sprzedawca okazał się być nie uczciwy i sprzedał uszkodzone radio i kontakt z nim się urwał... Usterka polega na tym że słuchając radia gra tylko prawa strona głośników, a przy słuchaniu kasety grają wszystkie głośniki, natomiast radio ma sygnalizator (!?) głośników, tzn. pokazuje czy gra lewa i prawa strona czy subwoofer jest aktywny itp itd... I niezależnie czy słuchając radia czy kasety radio cały czas sygnalizuje ze gra tylko prawa strona głośników a lewa milczy, i odtwarzając kasete radio też sygnalizuje ze gra tylko prawa strona, a jednak lewa działa, przy słuchaniu kasety można ustawić czy ma grać przód, czy tył, czy lewy czy prawy, i każdy głośnik działa, ale słuchając radia moge regulować tylko prawą strone bo lewa milczy, orientuje się ktoś co mogło paść i ile może kosztować naprawa ??
    Pozdrawiam Michał Pawlak
    pkhenr
    Level 32  
    to tak wygląda jakby ktoś nieudolnie pozwierał coś aby do sprzedaży grały cztery -jeżęli w którjś pozycji grają cztery głośniki to znaczy że końcówka dobra pomieszane jest wcześniej - nie ywgląda to dobrze
    pavlak20
    Level 2  
    Ehhhh :/ Dalem za to radio 280 zł bo zależało mi na dobrym kaseciaku i czytałem własnie o Pioneerach i znalazlem na allegro wlasnie tego... Animacje, sterowanie subwooferem itp itd... Sprzedajacy wydawal sie byc uczciwy, ~300 komentarzy pozytywnych, zadnego negatywa, i zajmowal sie sprzedawaniem sprzetu Car-Audio, no ale niestety, kupilem radio ja, i jeszcze kilku innych ludzi... I ich oszukal, jednym to wogole nie wyslal radia mimo ze oni wplacili pieniadze, drugim wyslał uszkodzone... No ale widze ze chyba nie oplaci sie go naprawiac :/
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Tam zaraz się nie opłaca... Zanies radio do warsztatu. Niech na początek ci zdiagnozują, co jest walnięte. To może być coś niewielkiego i nie będzie cię drogo kosztowało...