Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek w golfie 3

09 Kwi 2006 16:05 1682 5
  • Poziom 1  
    hej,

mam wielki problem z centralnym zamkiem. nie dziala... wszystko przez moje roztargnienie... wczoraj myslam samochod na myjni i zostawilam kluczyk w stacyjce. po umyciu stwierdzilam ze wszystkie drzw sa zamkniete... :( otwarlam drzwi zapasowym kluczykiem ale za pierwszysm podjejsciem nie dalo rady... teraz caly centralny zamek nie dziala a najgorsze jest to ze wlew do paliwa tez jest zablokowany i nie mam naweet jak zatankowac... wymienilam bezpiecznik i bateryjke w kluczyku. niestety nic to nie pomoglo. jak przekrecam kluczyk w stacyjce to jak jakby cos stuka ale nic sie nie dzieje... czy ktos mi moze pomoc?
  • Poziom 17  
    Sprubuj odlaczyc aku. U mnie pomoglo jak sie central zablokowal. Tylko uwazaj bo w niektorych autach przy podpieciu spowrotem aku centralny sie sam zamyka i mozna kluczyli zostawic w autku. A tak jeszcze zastanow sie czy przypadkiem sie cos nie "zalalo" podczas mycia auta ;)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Wlew można otworzyć bez problemu .Siłownik jest po d tapicerką i wystarczy go odkręcić.A z resztą pewnie do mechaniora.
  • Poziom 18  
    wlew mozna odblokowac po prawej stronie w bagazniku pod tapicerka jest jakies ciegno czy linka nie pamietam dokladnie ale napewno jest tam cos czym go otworzysz
  • Poziom 15  
    Też miałem ten problem jak mi naciekło wody do centralki zamka. Naprawiłem czyszcząc dokładnie płytkę i lutując upalone ścieżki. Teraz centralkę "wożę" w foliowym worku i po kłopocie.