Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spliter pracujący z kartami klienta. Zaczął się wieszać, brak obrazu.

bastjan17 09 Kwi 2006 19:25 1461 5
  • #1 09 Kwi 2006 19:25
    bastjan17
    Poziom 2  

Mam problem ze spliterem pracującym z kartami klienta do 150m na kablach telefonicznych.Do splitera podłączone sż 4 tunery każdy z własnym konwenterem:Ferguson 7318,Pioneer 1430,Philips 6010 i Philips 3010.Jakiś czas spliter działał prawidłowo,poraz pierwszy zaczął się wiszać(blokował się obraż,lub brak obrazu) tydzień temu w weekend,w poniedziałek po weekendzie działał już prawidłowo ,ale tyko do następnej niedzieli i problem powrócił.
    Osoby mające wiąksze doświadczenie ze spliterami proszę o pomoc.
    Z góry dzięki
    Bastjan

• #2 09 Kwi 2006 20:53
    Krzysiek K
    Poziom 14  

Moja rada.Zobacz czy nie masz kogos w pobliżu z radiem CB.Zobacz czy ktoś nie nadaje.Miałem kiedyś podobnie.Sam mam CB i w czasie rozmowy rozłanczło mi komunikacje z dekoderem na zwykłym kablu.Dopiero jak dałem kabel z ekranem pomogło.Jedynie jak w lewo uciekne na CB to rozłancza.Częstotliwość na jakiej pracuje radio CB to staszny śmietnik.Włazi wszedzie i robi zakłucenia.

Pozdrawiam...

• #4 11 Kwi 2006 10:02
    bastjan17
    Poziom 2  

W okolicy nie ma żadnego CB.Czy jest jakaś szana aby wszystko chodziło ok bez konieczności zmiany splitera na spliter typu ATMEL?
    POzdrawiam

• #5 11 Kwi 2006 20:53
    Max_Maximus
    Poziom 19  

Miałem podobny problem. Po dwóch latach pracy spliter zaczął sie dziwnie zachowywać....brak obrazu, zwiechy itp. Zmieniłem zasilacz na nowy i wszystko wróciło do normy.

• #6 11 Kwi 2006 22:45
    Preskaler
    Poziom 37  

Może na kablu popękała izolacja i wigoć (n.p. deszcz) może powodować zakłócenia w pracy. Przyuważ czy nie zależy to od mokrego kabla?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME