Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

połączenie karta graficzna a TV

Filodendron 09 Kwi 2006 21:54 696 4
  • #1 09 Kwi 2006 21:54
    Filodendron
    Poziom 9  

Witam, próbowałem odnaleźć w istniejacych postach odpowiedź na moje pytanie ale niestety nie znalazłem, w związku z tym tworzę nowy wątek. Czy moglibyście mi pomóc i odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie, otóż zastanawiam sie nad połączeniem wyścia z karty graficznej (radeon 9100) do tv, który jest w innym pokoju, myślałem o zastosowaniu skrętki komputerowej, wyjście z karty S-video przejściówka na chinch, a z drugiej strony podłączenie do amplitunera, równiez chinch. Długość to około 20 - 25 m. Jak sądzicie czy ta odległość nie jest za duża i ma wogóle sens próba takiego połączenia? Czy nie wystąpią jakies problemy? Jeżeli nie ma to sensu to może podpowiedzcie jak to rozwiązać? Za wszelkie info z góry dziękuje.

0 4
  • #2 09 Kwi 2006 22:41
    KondyMP3
    Poziom 12  

Najprościej jest kupić w sklepie elektrycznym kabel tv-out do kompa o długości 30 metrów :P , co do skrętki nie mam pojęcia i niestety nie pomogę Ci. Więc jeżeli sprzedają tak długi kabel to i może skrętka będzie bezproblemowo działać.

0
  • #3 09 Kwi 2006 22:56
    Robert B
    Poziom 43  

Mam na podobną odległość połączony TV z Matroxem ale porządnym ekranowanym kablem a nie skrętką.

0
  • #4 09 Kwi 2006 23:05
    silverpen
    Poziom 16  

Filodendron jak szukałeś? Mi po wbiciu w SZUKAJ hasła 'podłączenie do tv" dało przeszło 350 wyników z czego przeszło połowa rozwiązuje Twój problem.

0
  • #5 10 Kwi 2006 07:39
    Filodendron
    Poziom 9  

Sorry, ale nigdzie nie znalazłem żeby ktoś używał skrętki... co prawda nie przeczytałem dokładnie wszystkich postów, ale przejrzałem... i jest mowa o innych kablach... jeśli kogoś to wkurzyło to sorry.

0