Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

brak przesylania plikow miedzy kompami

satrix 10 Apr 2006 17:49 642 0
    satrix
    Level 10  
    Witam szanownych grupowiczow
    na wstepie powiem ze odpowiedzi na moj problem szukalem ale to co znalazlem w niczym mi nie pomoglo.
    mam komputer podlaczony do sieci radiowej system xp w tym ze kompie sa jeszcze dodatkowo zainstalowane dwie karty sieciowe na tym ze kompie udostepnilem internet z radjowki na sieciowki do jednej z kart podlaczony jest inny komputer tez system xp ma on internet od pierwszego kompa i wszystko lata.moj problem polega na tym ze nie moge udostepnic plikow jednego kompa drugiemu i odwrotnie(brak uprawnien) wszystko ustawione kompy siebie widza w sieci ale nie mozna miedzy nimi przesylac plikow na dwoch kompach jestem jako administrator prosze o pomoc bo juz niewiem co mam ustawic zeby mozna bylo przesylac pliki miedzy kompami ,dodam jeszcze ze drukowac moge z jednego kompa i drugiego bez problemu

Dodano po 1 [godziny] 40 [minuty]:

problem sam rozwiazalem
    mimo to ze wszystko bylo udostepnione to trzeba wejsc do panelu sterowania opcje folderow widok i wylaczyc uzyj prostego udostepniania plikow bez tego nie mozna udostepnic plikow innemu kompowi