Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam schematu podlaczenia sterownika centralnego zamka

maniek30 10 Kwi 2006 23:34 2392 5
  • #1 10 Kwi 2006 23:34
    maniek30
    Poziom 2  

witam szukam schematu podlaczenia sterownika centralnego zamka MAX CZS01 w toyocie corolli z 96 roku sedan z gory dziekuje!

0 5
  • #2 11 Kwi 2006 16:50
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

sterowanie zamkiem dwie masy kolory niebiesko-biały zamknij i niebiesko-żółty otwórz przy wyjściu z drzwi,kierunkowaskazy zielono-żółty z kreską srebrną i zielono-czarny z srebrna kreską w dolnej części skrzynki bezpieczników,krańcówki drzwi to czerwono-biało-szary też w dolnej części bezpieczników.

0
  • #3 11 Kwi 2006 17:22
    maniek30
    Poziom 2  

dzieki Norbert jeszcze mam pytanie do Ciebie jak zewrzec piny w centralce i ktore? i czy wylacznik krancowy drzwi musi byc podlaczony i jakie spelnia zadanie?

0
  • #4 11 Kwi 2006 19:56
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

nie znam tej centralki,więc co do pinów musisz poczytać w instrukcji,podałem ci na wszelki wypadek kolory kierunków,bo niektóre sterowniki maja na nie wyjście,a jeżeli jest tez wyjście na krańcówki to służy do funkcji dozbrojenia zamków po przypadkowym ich otwarciu i nie otwarciu drzwi.

0
  • #5 11 Kwi 2006 22:22
    maniek30
    Poziom 2  

moze ktos zakladal taka centralke to prosze o pomoc dzieki z gory!

0
  • #6 03 Sty 2007 20:15
    WAGOWA
    Poziom 12  

Ja zakładałem taki zamek w mojej CORSIE B. Współpracuje on z alarmem LEGENDFORD MINI (czy jakoś tak) i .......... wszystko działa. Jeżeli potrzebujesz, to mogę wrzucić schemaciki jakie tylko do nich mam.

0