Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowanie bramy pilotem. Projekt sterowania silnikiem DC 24V. Opinie.

10 Kwi 2006 23:47 3841 5
  • Poziom 17  
    Zrobiłem projekt sterowania silnikiem DC 24V w prawo- lewo zatrzymanie na krańcówkach ((do przodu i stop))) ((do tyłu i stop)) i dodatkowo to wszystko sterowane zestawem z JABLA J-28 zdalne sterowanie na podczerwień.

Wypowiedzcie się na jego temat.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 14  
    Popacz do instrukcji
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 20  
    Mogę ci powiedzieć, że układ sterowniczy jest bardzo dobrze zarojektowany. Nie wiem na jakiej zasadzie opiera się kit J-28. Opisz go bardziej
  • Poziom 17  
    Zestaw te jest złożony z dwóch części nadajnik (pilot>jeden przycisk<) i odbiornik podczerwieni wraz z przekaźnikiem i układem sygnalizacji.(Jego praca to włącz/wyłącz) Zasięg pilota 4metry napięcie zasilania odbiornika i nadajnika 12V .i to tyle na ten temat
  • Poziom 20  
    Jest wszytsko OK. Tylko uzupełnij schemat o sygnalizację świetlną typu kogut, że brama jest otwarta. Proponuje ci również byś wyposażył swoją bramę w układ czasowy. Sygnał z pilota uruchamia timer, który steruje pracą przekaźnika.
  • Poziom 17  
    Witam.Czasówka tylko przy otwarciu około 20s ,rozumię że krańcówki na stałe rozłączają więc może marudzę ale będzie konieczna interwencja w jabla ,chyba że rozpoznaje otwarcie-zamknięcie