Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie o basik. Hertz ES 300 lub Rainbow - Hammer 12. Co zagra lepiej?

11 Kwi 2006 00:11 1179 9
  • Poziom 11  
    Chciałbym kupic suba do samochodu ale żeby był mocny bas ale też dynamiczny. Myślę o Hertz ES 300 lub RAINBOW - HAMMER 12" bo takie mogę mieć w cenie do 400 zł i w tej cenie mnie interesuje SUB. Proszę o opinie jeżeli miał ktoś coś wspólnego z tymi Subami.

Co lepiej zagra??
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Poziom 14  
    lepiej i precyzyjniej zagra rainbow hammer. Ma ogromną skuteczność i sporą moc. Jakbym miałz tych dwóch wybierac to napewno byłby to rainbow.
  • Poziom 13  
    Włącze sie w rozmowe! a Czy ten rainbow zrobi wielkie bum w samochodzie... bo ja to lubie i zukam saba dobrego co zrobi duze bum...
  • Poziom 28  
    sam sub wielkiego bum nie zrobi trzeba czyms go napedzic jeszcze i to mocnym zeby robil bum
  • Poziom 20  
    DO takich rzeczy to kupcie sobie Sonego w pięciokacie :P o rany co za ludzie i wzmacniacz taki Fisrt 1600wat obyscie tylko nie spalili głosnika
  • Poziom 14  
    jak będzie trzeba i zapodassz mu odpowiednia dawke energii to zrobi "wielkie bum"
  • Poziom 22  
    Może odswierze temat. Ten głośnik jest 2x2 ohm, czy do jego napędzenia wystarczy carpower hpb-1502?? I czy to wogole możliwe?
  • Poziom 42  
    mozna ten glosnik zapiac w konfiguracji 4 om wiec monacor by go pociagnal ale mysle ze do takiej klasy glosnika trzeba znacznie lepszy piec niz carpower
  • Poziom 22  
    Sugerujesz że będzie za słaby?? Głośnik ma 400w rms... ??
  • Poziom 42  
    nie to ze bedzie za slaby tylko to ze ten wzmak ma znaczny stopien thd ktory bedzie psul jego wlasciwa prace:) ale grac to zagra napewno:)