Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Zanussi TA833V-NIE POBIERA PROSZKU

12 Kwi 2006 11:38 2121 2
  • Poziom 18  
    Witam .
    Mam problem z pralką jak w temacie. "Bestia" ma dopiero 3,5 roku a już wymieniałem w niej grzałkę i termostat ( na marginesie termostat jest polski ). Teraz od jakiegoś czasu nie pobiera proszku. Jako ,że na elektronice trochę się znam tak w tym przypadku nie wiem od czego zacząć.Może ktoś ma jakieś pomysły co w tym modelu może być za to odpowiedzialne?co sprawdzić na początek? a może jest na forum ktoś z serwisu i już wie gdzie tkwi przyczyna. Proszę o pomoc ( żona już mi "truje" ,że ciężko jej się sypie proszek na bęben, dlatego na pewno co niektórzy żonaci wiedzą ,że problem jest baaaardzoo pilny :D
    pozdrawiam

• Specjalista AGD
    Witam.
    A woda wlatuje w ogóle do zasobnika, może trzeba wyczyścić (wymyć) zasobnik? może strumień wody jest źle kierowany?
  • Poziom 18  
    Paw_el napisał:
    Witam.
    A woda wlatuje w ogóle do zasobnika, może trzeba wyczyścić (wymyć) zasobnik? może strumień wody jest źle kierowany?

Dzisiaj "bestia" pobrała proszek !!!???. Jutro biorę się za czyszczenie zasobnika i całego kanału wpływu wody.Jak będzie ok to dam znać, jak nie to tym bardziej się odezwę.
    pozdrawiam