Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony KV-C292 1D

26 Maj 2003 17:19 2415 10
  • Poziom 11  
    Witam.
    Obecnie przebywam w Niemczech i ostatnio udalo mi sie nabyc ten wlasnie telewizor po dosyc okazyjnie cenie.Jedynym problemem jest to,ze po odlaczeniu wtyczki od zasilania, po jakims czasie trzeba kilkukrotnie wlaczac go aby zaskoczyl.Wedlug mnie do przelutowania przetwornica,oraz wymiana kondesatorow. Mam tylko dwa pytania: po pierwsze, jaki jest oryginalny numer pilota do tego TV(po powrocie do kraju zamierzam dostac gdzies oryginalnego pilota,ewentualnie uzywac pilota uniwersalnego MAK 2002 Maxi). Po drugie,jakim sposobem najlepiej przestroic ten TV.Jeszcze go nie otwieralem i nie wiem,na co byc przygotowany po przyjezdzie (niestety nie mam zbyt duzo czasu na grzebanie :( ),czy da sie uzyc po prostu foni rownoleglej,czy moze trzeba RYMI albo mjm Fg4.Jezeli ktos mial do czynienia z takim TV to serdecznie prosze o podpowiedz.

Dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 19  
    zamiennikiem tego pilota jesc COM3049 lub IR9441
    Sa to piloty 1:1 wiec obsluguja wszystkie funkcje a tansze o polowe od mak'a
    jesli chodzi o przestrojenie to najbardziej odpowiednia bedzie tu fonia rymi najmniej babrania i najlepsze efekty rowniez przy kablowce :)
  • Poziom 18  
    sony chodza rowniez bardzo dobrze na gen 1MHz z MJM
  • Poziom 2  
    Do przestrojenia najlepiej generator 1MHz, równoległe różnie się sprawują.
  • Poziom 26  
    Jezeli to jest stereo z Nicam polecam F88 MJM bardzo dobra
  • Poziom 11  
    Sorry,ale gdzie podlaczyc ten generator mjm?szukalem filtra SFE 5.5 i niestety nie moge nigdzie znalezc...
  • Poziom 18  
    Witam, jeżeli dobrze kojarzę model to na 5 pin modułu p.cz. ozn.-SIF lub też idąc po druku doprowadzi cię do rezonatora.
  • Poziom 11  
    Witam. Jeśli zależy Tobie na oryginalnym pilocie to tego tv to za parę dni podam jego typ, muszę pobiegnąć do rodziców oni mają ten sam typ. Fonia w tym tv nie jest napewno nicam ( za stary model ) . Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    To jest chassis AE1B , oryginalny pilot ma oznaczenie RM688. Przynajmniej tak "mówią" moje tabele ;)

Pozdrowienia
  • Poziom 11  
    Tzn. mam podpiac wyjscie generatorka pod SIF?(znalazlem je jako pin 2 na tej plytce)...
  • Poziom 11  
    Wszystko dziala pieknie :) Podpialem pod SIF i zagralo...Numer pilota tez pasuje.Dziekuje wszystkim za zyczliwosc i okazana pomoc.