Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy warto wzmacniacz do takich glosnikow i radia?

12 Kwi 2006 21:26 1025 5
  • Poziom 11  
    Witam, moje pierwsze pytanie tutaj i ostrzegam bardzo laickie.
    Otoz mam w samochodzie zamontowane glosniki pioneera 250W (o srednicy ok. 20cm) reszty danych nie pamietam, i mam zamiar kupic radio LG, ktore bedzie mialo 2X50W. I moje pytanie brzmi jaki wzmacniacz do tego i co najwazniejsze po co mi on, tzn. czy da to jakis wzrost jakosci/glosnosci ktory przynajmniej troche odczuje zeby bylo warto wydac na niego pieniazki. Co wazne nie chce robic z auta jakiegos centrum rozrywki chce tylko zeby w miare wykorzystac zamontowane juz tam glosniki.
  • Poziom 18  
    Wzmacniacz na pewno sie przyda i bedzie o wiele lepiej!
    Ile te glosniczki maja w rms wat?bo jak sie domyslac podales moc max
  • Poziom 17  
    ciezko z radia uzyskac dobry bass z glosników 20cm (niezaleznie czy to alphardy czy pioneery)
    jesli chcesz wykorzystac w pełni glosniki wzmak być musi
    podstawowe pytanie
    ile chcesz przeznaczyc na wzmak?
  • Poziom 11  
    W zasadzie pytanie to zadalem z innego powodu, otoz w samochodzie mialem jeszcze wzmacniacz magnata 2X100W (dwukanalowy), wiecej kanalow nie potrzebuje. Problem jednak w tym ze dziala w nim tylko jeden kanal. I teraz moje pytanie brzmi - czy warto naprawiac taki wzmacniacz gdy naprawa wyniesie powiedzmy 40zl czy jednak kupic jakas bezfirmowke np. tutaj http://allegro.pl/item96796217__hurtownia_400_watt_wzmacniacz_2_kanaly_mosfet.html
    lub tutaj http://allegro.pl/item95627428__wzmaczniacz_voice_kraft_238_400_watt_fvat.html. Domyslam sie ze dla was taki wzmacniacz to swietokractwo jednak jak juz wspominalem ja tylko chce zeby to w miare ladnie gralo. Glosniki jeszcze raz sprawdze jakie to sa dokladnie i napisze. Dzieki za dotychczasowe pomocne odpowiedzi, czekam na nastepne.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    tak, warto naprawić magnata jak juz napisałem to są dwudziestki i na radiu dobrze nie zagrają
    tak, te wzmacniacze do dla nas świetokractwa ;)
    pozdrawiam