Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Philips - TDA zepsuty

13 Kwi 2006 10:25 975 5
  • Spec od TV
    Wywalony TDA /pewnie z wiadomego powodu/ ,niestety brak :odlamka: z numerem :cry:.Klient sam otwieral i pewnie przypadkowo wypadlo ....Radio o symbolu 79DC514/02R 9079 215 14024 G602 873S.made in china.....Dolaczam fotke .
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Niemal napewno coś z rodziny TDA15xx może jeśli 4 kanałowa to 1555 lub 1554, te próbowałbym najpierw sprawdzić aplikację z płytką. Szkoda że nie załączyłeś fotki uszkodzonego scalaka bo w chinczyku wszystkiego można się spodziewać a to mało popularny model.

SławeK
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Serie 90xxxx, 79xxx , 69xxxx to już tylko naklejka Philipsa...

SławeK
  • Pomocny post
    Serwisant
    Mam SM do modeli 79DC524/02R 79DC520/00R 69DC520/19R tak samo wyglądaja pewnie bedzie taki sam scalak TDA1554Q.
  • Poziom 16  
    Przepraszam, że odgrzebuję tak stare posty ale mam problem z tym radioodtwarzaczem. Radio 79DC524 od znajomego-nie wypada go odprawić z kwitkiem. Nie mam schematu, z czasem cienko stąd ten post. bo radio działa natomiast nie działa podświetlanie wyświetlacza. Może któryś z kolegów wspomoże kawałkiem schematu albo dobrą radą jak jest realizowane zasilanie tego wyświetlacza. Zaobserwowałem że dostać się do LCD to nie taka prosta sprawa (dużo lutowania, żeby zdjąć przód).
    Proszę o pomoc
    Pozdrawiam