Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HONDA CIVIC '97 wyłącznik uderzeniowy

13 Kwi 2006 10:37 21620 6
  • Poziom 10  
    Wie ktoś gdzie w hondie jest wyłącznik uderzeniowy. Dzięki za info.
    POZDRAWIAM JUREK
  • Poziom 10  
    Witam. Mam pytanie co do wylacznika tego. Mam honde po uderzeniu i nie chce mi palic (nie ma iskry na swiecach) co to moze byc?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    A jak mozna jak wyglada ten wylacznik? Wiecej podpowiedzi. Dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam ponownie:) mam - znalazlem wylacznik uderzeniowy Honda Civic 1997/98 1,4 benzyna 5drzwi auto angielskie bez przerobki. Problem byl nastepujacy: po uderzeniu "w drzewo" auto nie palilo (nie podawalo paliwa i nie bylo iskry - swiecila kontrolka silnika na liczniku)
    Wiec, znalazlem i uruchomilem auto. Wylacznik znajduje sie od strony kierowcy (angol-kiera po stronie prawej siedzac w aucie) za srodkowym slupkiem konsoli (popilniczka, szuflada na radio itp.) wystarczy wlozyc reke trafic i wcisnac i problem z glowy. Wylacznik jest okragly w czarnej gumie(oslonie) dosyc duzy i podpieta jest do niego kostka z przewodami, wciska sie go od gory tak jak przycisk. Po przekreceniu kluczyka gasnie kontrolka - silnika i auto pali. Wielkie dzieki pozdrawiam>
  • Poziom 10  
    Dzieki za informację. Znalazłem i działa. Pozdrawiam.
    Very Happy
  • Poziom 11  
    W Hondzie civic 3D 6 generacji, do wyłącznika można się dostać otwierając szerzej schowek (wyjąć schowek z podtrzymujących go 2 wałków) i wkładając prawę rekę w szczelinę i szukając na prawo gumowego przycisku. Przycisk można dojrzeć i przy otwartym schowku nie ma możliwośći go nie zauważenia.
    Pozdrawiam.