Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki alarm(a) najlepszy ?

mahcin 13 Kwi 2006 12:12 2123 8
  • #1 13 Kwi 2006 12:12
    mahcin
    Poziom 27  

witam mam Astre Kombi, chcę założyć alarm razem z jakimś centralnym zamkiem, odnośnie zamka, wszystko już wiem...mam pyt odnośnie alarmu, co wybrać? Słyszałem że Super forteca jest okej, czy warto kupić? Zależy mi na stabilności, bezawaryjności i maxymalnej ochronie, co polecacie?
    [h]

0 8
  • #3 13 Kwi 2006 18:48
    cjbobo10
    Poziom 17  

ja do punto wsadziłem "tygrysa" i jestem z niego zadowolony polecem go

0
  • #5 13 Kwi 2006 19:53
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

norbert.s. napisał:
    no to na pewno nie super fortecę, z dobrych polecam np. seo,silicon,proxima.

Zamontuj coś z tego, co proponuje ci norbert.s, to sprawdzony sprzęt i niezawodny. Nie radzę montować czegoś w stylu: super extra za....j fortecy, ampio, tygrysów ;) itp. wynalazków z allegro, które kosztują wraz z czujnikiem i syrenką ok 120zł. Powiedzmy sobie szczerze "z gówna bata nie ukręcisz" tanie alarmy to rozwiązania budżetowe, porównać można do tego np. dvd z hipermarketu za 99zł też odtwarza, ale napewno nie podziała długo bez awarii. Lepiej i z perspektywy czasu i późniejszych nerwów jak coś nie będzie działać dołożyć ze 100zł i kupić pewną konstrukcję.

0
  • #6 13 Kwi 2006 20:15
    Radeon 24
    Poziom 24  

I tutaj znowu polecam Proxime!! ("pancerne" alarmy) Prawie 7 lat go montuje i zadnych zwrotow! Podstawa to dobry montaz.

Pozdrawiam! Wesolych Swiat!

0
  • #7 13 Kwi 2006 23:04
    mahcin
    Poziom 27  

oki, dziękuję za pomoc, a gdzie mogę kupić proximę? Szukam na allegro ale nie ma:( A jeszcze pytanko... jak narazie jestem zielony, kupię alarm, wiem że syrenka do tego jest jeszcze potrzebna... a odnośnie czujek? Zawsze są w zestawie czy się osobno dokupuje? Ile powinno być czujek w samochodzie? Chcę założyć alarm do Astry Kombi

0
  • #8 14 Kwi 2006 09:50
    Radeon 24
    Poziom 24  

Poczytaj sobie o nich i dystrybutorach na ich stronie www.proxima.pl (zalezy gdzie mieszkasz). Tego alarmu nie znajdziesz na Allegro - zbyt porzadna i droga firma. Za najwyzszy model czyli ZK (alarm, immobiliser, antynapad - wsio razem) plus ultradzwieki i tuba z wlasnym zasilaniem zaplacisz ok 315 zl.
    Pozakladaj standardowo przyciski na wszystkie klapy, dobrze ukryj przewody, ultradzwieki (to taki standard). Mozesz dolozyc BR (blokada rozproszona), mikrofale, przechylowke+uderzeniowke (to najdrozsze).
    Jesli auto jest w dieslu to zafunduj sobie zaworek na paliwo + odciecie rozrusznika lub zaworka (to ostatnie najprostrze), jesli benzyna to standard - pompka paliwa, lub czujnik polozenia walu.

Pozdrawiam! Wesolych Swiat!

0
  • #9 14 Maj 2006 23:30
    robak478
    Poziom 10  

Ja polecam seo concerto

0