Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programownie, obsługa Slican NCT 1248

13 Kwi 2006 12:38 26154 105
  • Poziom 12  
    Witam
    Poszukuje instrukcji programowania do centralki Slican NCT1248 lub programu do obsługi (z tego co wiem to nazywa się on winserwis).

Za pomoc bede bardzo wdzieczny.
    Pozdrawiam
    Piotrek
  • Poziom 2  
    dzięki bardzo za to ;-)
    a masz może soft do programowania tej centrali ?
  • Poziom 37  
    Teraz to nie wiem kto ten soft do programowania potrzebuje.
  • Poziom 12  
    WITAM, I DZIEKUJE ZA INSTRUKCJE PROGRAMOWANIA, mam teraz inny problem klient nie zna hasła dostępowego a tak owe jest ustawione :( czy można je jakoś ominąć lub wykasować??

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Tylko "twardy" reset i programowanie od nowa.
  • Poziom 12  
    no to tak jak myslalem :( .. dziekuje za informacje i gdyby ktos mial ten programik to prosze o informacje..
    Pozdrawiam
  • Poziom 37  
    Plik dużo waży napisz na priva jak jeszcze go nie masz.
  • Poziom 12  
    Witam serdecznie.

Też jestem zainteresowany posiadaniem takowego programu.
    Jeśli można prosić o pomoc, to prosze o informacje na priv.

Pozdrawiam Pieter
  • Poziom 27  
    Co do hasła spróbuj wpisać cztery ostatnie numery centrali.
  • Poziom 37  
    kaz69

jeśli mogę to napiszę tak że jeśli znasz osobę która ją instalowała i jej zwyczaje to warto spróbować jeśli nie to szkoda czasu.
  • Poziom 12  
    Mnie raczej chodziło o program do konfiguracji centralki
    o którym pisze Jack14.
  • Poziom 43  
    Witam,
    poszukaj tam: http://www.slican.pl/
    a jak nie znajdziesz (ale myślę, iż znajdziesz), to daj mi znać na priv. via GG, czy inny komunikator.
    Znam tam prawie cała Biuro Konstrukcyjne łącznie z Prezesem Zarządu :D

Pozdrawiam
    Greg
  • Poziom 13  
    Jak wyglada sprawa kodu dostepu do programowania? Centrala przychodzaca od producenta ma jakis zalozony czy jest bez kodu? O ile pamietam to powinna byc bez. Potrzebuje dostac sie do jednej centrali, gdzie poprzedni konserwator twierdzi ze jest kod standardowy slicana.
  • Poziom 33  
    haslo fabryczne to 1111 jesli jest zmienione to masz problem...... musisz zrobic twardy reset (wyzerowac )centrale i odnowa ja zaprogamowac.....niestety :(
  • Poziom 37  
    A mi wydaje się że w NCT nie ma hasła standardowego.
    Każda nowa centrala nie ma wprowadzonego kodu do programowania ani taryfikatora jeśli został wprowadzony to pozostanie reset centrali.
    Pół biedy jeśli jest gdzieś na dysku w komputerze zachowany backup centrali (może poprzednik robił okresowo zapis bazy danych).

ps

a skąd te jedynki "oskar2000"?
  • Poziom 27  
    NCT ma fabryczne hasło 1111 CCT ma 4 ostatnie cyfry numeru fabrycznego. Hasło jest zawsze potrzebne do zaprogramowania , i tak jak koledzy napisali wcześniej pozostaje tylko twardy reset centrali.Nie jest to duża centrala więc nie powinno byc problemów z zaprogramowaniem.
  • Spec od central telefonicznych
    Centrale slicana standardowo nie posiadały fabrycznie hasła nigdy, dopiero wprowadzono je w rodzinie central CCT.
    Hasło z jedynkami to raczej Mikrotel :D
  • Poziom 37  
    Też nadal jestem przekonany że w NCT i CCA nie było standardowo żadnych haseł.
  • Poziom 18  
    witam
    centrala nct nie ma hasła fabrycznego trzeba znac hasło instalatora aby zainstalowac program a hasło można potem zmienic , natomiast cct ma cztery ostatnie cyfry nr seryjnego
  • Poziom 13  
    No i niestety wszelkie proby odgadniecia hasla skonczyly sie niepowodzeniem. Znacie moze jakas metode brute-force, jakis skrypt/makro czy cos takiego? Poprzedni instalator nie ma ochoty na wspolprace, a hard reset poki co nie wchodzi w gre.
  • Poziom 37  
    Musi wchodzić w grę jak chcesz mieć kontrolę nad centralą.

ps

albo wymusić na poprzednim konserwatorze systemu (jeśli brał za to pieniądze to łaski nie robi, ostatecznie podać do sądu).
    Warunek oczywisty "czy firma wypłacała mu należne pieniądze" jeśli tak to rozwiązanie pozostawiam bez komentarza.

Pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    Żeby mieć program do programowania centrali to trzeba najlepiej mieć płytę z softem do centrali i identyfikator i klucz żeby to zainstalować.
    Dane te otrzymasz jak jesteś zarejestrowanym instalatorem w slican-nie.
    Z hasłem jest trudniej. Raczej hard reset. Ale się upewnij że jest tam hasło. Ja nie zakładam.
  • Poziom 37  
    Kolega nie czyta postów od początku?
    Zalecam (naprawdę).

Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Poszukuję pilnie programu serwisowego (winserwis) do centrali slican 1248.2.
  • Poziom 12  
    Witam
    program tylko na priv.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    witam
    mam problem z slican nct 1284
    mianowicie
    mam ustawione powitalne nagranie po nim następuje przekierowanie na tel sekretariau ale po odłożeniu słuchawki w sekretariacie telefon znowu dzwoni i jest sygnał zajętości lub cisza
    tworzą sie jakies takie dziwne pętele
    czy ktoś jużmiał taki problem
    bo to jest denerwujące , na 34 dzwonki 1 jest prawdziwy
  • Spec od central telefonicznych
    Jeśli linie miejskie są analogowe to niestety tak będzie przy disa. Poprostu ludzie słysząc komunikat rozłączają się, a dzwonienie w centrali jeszcze jest podtrzymane. Problem znika przy zastosowaniu ISDN-a w centrali podłączając cyfrowo do centrali.
  • Poziom 1  
    Oj wlasnie wypadla mi sprawa. Potrzebuje pilnie tego softu do programowania centrali. Ma ktos takowy i moze udostepnic ??

Pozdrawiam
    Sebastian
  • Poziom 22  
    Moge ale wieczorem